Google планує об’єднати пошту, хмарний сервіс і месенджер для корпоративних клієнтів

74

За повідомленнями мережевих джерел, компанія Google планує випустити додаток, що об’єднує в собі поштовий сервіс Gmail, хмарний простір Google Drive, а також фірмовий корпоративний месенджер Hangouts.

Ймовірно, новий додаток Google створюється для того, щоб привернути увагу корпоративних клієнтів, які переключилися на використання сервісів конкуруючих компаній, в тому числі Microsoft. Наприклад, сервіси Microsoft Teams і Slack надають користувачам різні функції голосового і відеоконференцзв’язку, а також мають інтеграцію з хмарними сервісами на кшталт Dropbox і Salesforce. В даний час Google не може запропонувати корпоративним користувачам G Suite щось подібне.

Варто відзначити, що на момент запуску месенджер Google Hangouts призначався для споживчого ринку, але пізніше став переважно орієнтованим на корпоративних користувачів. В даний час він розділений на кілька окремих продуктів, в тому числі відеочат Hangouts Meet, текстовий месенджер Hangouts Chat, а також стандартну версію, в якій об’єднані можливості згаданих додатків.

Всі версії Hangouts продовжують існувати, оскільки в середині минулого року Google оголосила про перенесення дати закриття стандартної версії Hangouts. Таким чином, згадані раніше додатки існують спільно з призначеними для користувача версіями Hangouts, а також іншими схожими рішеннями на кшталт Google Chat, Google Duo і Google Voice. Введення нової комунікаційної платформи або чогось подібного може зробити ще більш заплутаною екосистему існуючих сервісів Google, призначених для спілкування.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я