Categories: Інтернет

Опублікований рейтинг найбільш завантажуваних додатків в світі

Share
Час читання: 2 хв.

Компанія Sensor Tower проаналізувала ринок додатків за 2019 рік і опублікувала рейтинг, який демонструє кількість завантажень по всьому світу. Автори дослідження назвали програми та ігри, які принесли найбільший прибуток своїм розробниками, а також топ по популярності за останні кілька років.

У звіті враховувалися унікальні установки на Android-пристроях з передвстановленим магазином Google Play, а також iPhone і iPad в період з 1 січня по 31 грудня 2019 року. За підрахунками аналітиків, до 2021 року ринок мобільних додатків досягне обороту в $ 6,3 мільйона.

За результатами 2019 року здійснено 115 мільярдів унікальних завантажень: 31 мільярд припадає на магазин App Store і 84 мільярди на Google Play. Протягом останніх чотирьох років в п’ятірку найбільш завантажуються регулярно входять чотири додатки, які належать Facebook: мобільний клієнт Facebook, Facebook Messenger, WhatsApp і Instagram. На них припадає 16 мільярдів завантажень.

Певний прорив показали додатки для створення відео Likee (330 мільйонів завантажень) і TikTok (прибуток за 2019 рік – $ 117 мільйонів). Серед потокових сервісів в першу двадцятку рейтингу потрапив лише Netflix, але поява Disney + може в корені змінити ситуацію, оскільки за два місяці 2019 року новинка принесла розробникам близько 50 мільйонів доларів.

У 2019 кількість користувачів, які віддають перевагу мобільним іграм, склало 2,4 мільярда чоловік. Найпопулярнішими іграми виявилися Call of Duty (170 мільйонів завантажень) і Mario Kart. Рекордсменом за всю історію існування App Store і Google Play і раніше залишається випущена в 2016 році гра Pokémon GO, яка зуміла подолати поріг в 300 мільйонів завантажень.

Країнами, які зробили найбільшу кількість завантажень в 2019 році, стали Китай, Індія, Бразилія і Росія.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло

Останні записи

Mozilla представила конкурента Gmail

Mozilla, яка відповідає за браузер Firefox, вирішила оновити поштовий клієнт Thunderbird, створюючи комплексну комунікаційну платформу.…

02.04.2025

Qualcomm представила потужний чіпсет Snapdragon 8s Gen4

Qualcomm оголосив про запуск новітнього мобільного рішення - Snapdragon 8s Gen4, що є значним поліпшенням…

02.04.2025

Meta готує розумні окуляри з дисплеєм, ціна яких перевищує $1000

Компанія Meta готує нову, дорожчу модель розумних окулярів у співпраці з Ray-Ban. Пристрій буде оснащений…

02.04.2025

OpenAI зіткнулася з перевантаженням серверів через бум Ghibli-зображень

Генеральний директор OpenAI Сем Альтман повідомив, що через високу популярність інструменту генерації зображень у ChatGPT…

02.04.2025

Користувачам Google Chrome терміново радять оновити браузер

Однією з найбільш серйозних проблем, вирішених в оновленні, стала вразливість з ідентифікатором CVE-2025-3066, пов'язана з…

02.04.2025

Samsung намагається виправити помилки в OneUI 7

Користувачі бета-версії Samsung One UI 7 зіштовхнулися з проблемами у роботі нової функції Now Bar,…

02.04.2025