Техпідтримка Android тепер працює через Твіттер

0

Офіційний акаунт Android в Твіттері переважно використовувався для анонсів нових фішок, продуктів та ініціатив. Але зараз Google офіційно надає в Твіттері і техпідтримку.  Google анонсували новини на Твіттері (27 січня), підтвердивши, що люди можуть твітити їхні запитання, додаючи хештег #AndroidHelp, що отримати відповідь.

Пост на Reddit, який запостив аккаунт під назвою “AndroidOSSupport”, каже, що техпідтримка здійснюється у зв’язку з багами, безпекою, ідентифікації та автентифікації, доступності і “багатьма іншими фішками Android”. Офіційний Twitter-аккаунт Android, на жаль, не надасть допомоги у зв’язку з проблемами вашої оболонки, наприклад, MIUI чи Samsung Experience чи проблемами з камерою, яка працює через клієнт виробника. В таких випадках варто звертатись напряму в техпідтримку виробника телефона.

Що цікаво, Twitter-аккаунт Android поки що не відповідав на запитання з таким хештегом. Це може бути у зв’язку з тим, що аккаунт відповідає у приватні повідомлення, або з тим, що акаунт відповідає тільки в робочі години по часу США, і через це ще не почав роботу.

Читайте також  Унікальний складаний Motorola Razr можна купити за півціни

Надємось, що Google зможе забезпечити належну швидкість техпідтримки завдяки великому штату працівнкиів, бо користувачів Android по всьому світу буквально мільярди, і останнє, чого ви захочете, задаючи питання – відповіді за два тижні.

 

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут