Google спрощує мобільний браузер Chrome, а користувачі не раді

0

Компанія Google деякий час тому запустила новий дизайн інтерфейсу для свого фірмового браузера Chrome Duet.

Для смартфонів Android новий інтерфейс впроваджував відразу п’ять кнопок по низу екрану, що обумовлено виросли розмірами екранів. Однак таке нововведення здалося розробникам зайвим і в новій версії Chrome Duet були прибрані дві кнопки, залишивши тільки три.

Нова версія дизайну доступна в тестових версіях мобільного браузера Chrome Beta і Chrome Dev. Цікаво, що користувачі виявилися зовсім не раді такому нововведенню.

Проблема в тому, що в поточній реалізації користувачам доводиться вибирати між перемикачем вкладок і кнопкою «поділитися». При цьому обидві функції використовуються часто і їх зручно тримати під рукою для найшвидшого доступу.

Читайте також  Apple нікуди не поспішає, поки Samsung і Huawei ділять новий ринок

При активації прапора chrome: //flags/#enable-chrome-duet, користувачеві пропонується вибрати з трьох варіантів трьохкнопкових розкладок. Перший «додому», «пошук» і перемикач вкладок, другий — «додому», «пошук» і «поділитися», третій — «Нова вкладка», «Пошук» і «поділитися». Варіанту з присутніми одночасно кнопками «поділитися» і для перемикання вкладок не передбачено.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут