Twitter проти використання AI-компаніями своїх ресурсів

0

Соціальна мережа Twitter зажадала від AI-компанії припинити брати зображення зі свого веб-сайту. Компанія Clearview вже зібрала більше трьох мільярдів фотографій з таких сайтів, як Facebook і Twitter. Вони використовуються ФБР, Міністерством внутрішньої безпеки і більш ніж 600 іншими правоохоронними органами по всьому світу для встановлення особи підозрюваних.

У своєму листі з вимогою про припинення використання фотографій представник Twitter заявив, що політика соціальної мережі була порушена, і просив видалити будь-які зібрані дані. Політика угоди Twitter з розробниками говорить: “Інформація, отримана з контенту Twitter, не може використовуватися або свідомо відображатися, поширюватися або іншим чином надаватися будь-якому суб’єкту державного сектору для цілей спостереження”.

Згідно виданню New York Times, додаток Clearview включає в себе програми, які можуть пов’язувати зображення з окулярами доповненої реальності. Вони дозволять користувачам ідентифікувати імена та адреси всіх, кого вони бачили. Американський сенатор Рон Уиден заявив в Twitter, що діяльність Clearview “надзвичайно тривожна”. Сенатор Едвард Джей Марки також поділився своїми побоюваннями в листі, направленому компанії в середу. Він вважає, що її технологія може “сприяти небезпеій поведінці і ефективно руйнувати здатність людей вести своє життя анонімно”. Clearview не дало жодних коментарів.

Читайте також  Sony закриває ігрову студію

Нагадаємо, Європейська комісія розглядає п’ятирічну заборону на використання технології розпізнавання облич в громадських місцях. Регулятори хочуть отримати більше часу на те, щоб вирішити, як запобігти зловживанню технологією. Стурбованість з приводу використання технології розпізнавання облич зросла останнім часом навіть в Китаї, де уряд активно її використовує. Близько 74% китайських респондентів у недавньому опитуванні, проведеному пекінським дослідним інститутом, заявили, що хотіли б мати можливість використовувати традиційні методи ідентифікації для перевірки своєї особистості замість технологій.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут