Twitter заборонив анімовані картинки

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Соціальна мережа Twitter вирішила заборонити своїм членам розміщувати анімовані картинки у форматі PNG. Як з’ясувалося, вони в рідкісних випадках використовувалися з метою нападів на людей, які страждають на епілепсію. Зловмисники за допомогою спалахів світла намагалися спровокувати напади епілепсії.

Анімовані GIF-картинки є сьогодні дуже поширеними у всіх соціальних мережах і месенджерах, проте у них є певні обмеження, а саме встановлений ліміт в 256 кольорів. Анімовані PNG картинки дозволяють зняти це обмеження і створювати короткі анімаційні зображення, за якістю не поступаються відеороликами.

Вони стають все більш і більш поширеними, однак, як стверджують представники Twitter, вони представляють реальну небезпеку для людей, які страждають на епілепсію.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Минулого місяця зловмисники здійснили серію нападів на Фонд епілепсії, після чого відправили серію анімованих зображень з швидкими спалахами світла тисячам передплатників Фонду. На відміну від анімованих відео та GIF-файлів, анімація PNG запускається автоматично.

Саме з цієї причини Twitter заборонив всі анімовані PNG, однак представники соціальної мережі пообіцяли шукати альтернативу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.