Випромінювання від 5G таке саме як у попередників і навіть менше

0

Два найбільші австралійські стільникові оператори закликали користувачів не турбуватися про підвищене випромінювання базових станцій 5G. У Telstra і Optus відзвітували перед Палатою представників Австралії, що цей стандарт зв’язку безпечніший за деякі побутові прилади.

Розслідування щодо випромінювання 5G в Австралії почали після зростання невдоволення та масових протестів проти цього покоління зв’язку через його згубний вплив на здоров’я.

Читайте також  Google збирається «продовжити життя» Windows 7 за допомогою Chrome

Електромагнітний вплив базових станцій 5G, за словами операторів, можна порівняти зі звичними побутовими приладами. Рівень випромінювання в більшості випадків нижче, ніж у мікрохвильових печей і радіонянь.

У Telstra додають, що 5G за рівнем випромінювання схожий на 3G, 4G і Wi-Fi. Таку ж потужність також випромінюють мітки для ключів, пульти дистанційного управління, домашні точки доступу. «Коли ми проводимо тести в нашій мережі 5G, електромагнітне випромінювання, як правило, у 1000-10 000 разів менше, ніж в інших пристроїв, які ми використовуємо у повсякденному житті», – кажуть у оператора.

Vodafone у квітні 2019 року провів публічне тестування 5G. Під час фестивалю гейм-культури WeGame 5.0, який відбувся тими вихідними в Києві, відвідувачі змогли спробувати п’яте покоління зв’язку. На стенді Vodafone вперше в Україні було надано можливість на практиці порівняти швидкості 4G та 5G. П’яте покоління мобільного зв’язку дозволяє завантажувати великі файли та грати в ігри в 4 рази швидше, ніж при 4G.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

Найсвіжіші новини без реклами Вам гарантуємо.

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут