У Харкові працює чат-бот для боротьби з наркотиками

0

Користувачі чат-бота «СтопНаркотик» (@stopdrugsbot) допомогли заблокувати 100 адрес «наркокрамниць» в месенджері Telegram, які використовувалися зловмисниками для незаконного поширення наркотиків, в тому числі були заблоковані три адреси «наркомагазинів», які працювали на тимчасово окупованій території Донецької області.

Чат-бот «СтопНаркотик» був розроблений представниками факультету №4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ під керівництвом декана факультету підполковника поліції В’ячеслава Маркова і призначений для активного залучення громадян до протидії незаконному розповсюдженню наркотичних засобів.

Читайте також  Імена, паролі, явки: Microsoft б'є тривогу

Чат-бот «СтопНаркотик» дає можливість:

1) отримувати від небайдужих громадян:

– фотографії «графіті» (надписи) з «наркоадресами» із зазначенням GPS-координат або фізичних адрес, де вони були виявлені;

– адреси в месенджері Telegram і вебсайтів з продажу наркотиків;

– адреси точок продажу наркотиків в населених пунктах.

2) залучати громадян до:

– блокування адрес в месенджері Telegram шляхом направлення скарг до адміністрації месенджеру з даними про адресу, за допомогою яких здійснюється незаконне розповсюдження наркотиків;

– деактивації (розмальовка) «графіті» (надписів) з «наркоадресами».

Чат-бот «СтопНаркотик» був презентований 19 вересня 2019 року. За цей час з чат-ботом ознайомилися понад 11,7 тисяч користувачів Telegram, з яких майже 3 тисячі користувачів висловили бажання регулярно допомагати блокувати адреси наркомагазинів.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут