Categories: Інтернет

Google Chrome отримав функцію, про яку більше 10 років мріяли всі

Share
Час читання: 2 хв.

Тепер всі користувачі можуть встановити бета-версію Google Chrome версії 80, яка стане доступна в фінальному вигляді, швидше за все, в кінці листопада або в першій половині грудня 2019 року. Користувачів, крім підвищення швидкості завантаження сайтів, збільшення стабільності і посилення захищеності, також чекають вбудований блокувальник реклами. На практиці це означає, що він буде сам видаляти будь-яку інформацію, яку вважає рекламою, але саме «важку». Спеціальна технологія ШІ, заснована на машинному навчанні і нейронної мережі, аналізує в режимі реального часу вміст сайту і вирішує, які блоки є рекламними, а які – ні.

Якщо реклама споживає багато ресурсів, уповільнює роботу браузера і відтворюється автоматично (якщо це відео), веб-браузер її сам з високою часткою ймовірності заблокує. За словами Google, блокування підлягає така реклама, яка використовує більш ніж 0,1% від загальної потужності процесора, або ж завантажує його більш ніж на 0,1% в хвилину. Крім того, рекламні банери на сайті не повинні використовувати більш ніж 0,1% від пропускної здатності інтернету. Простіше кажучи, якщо веб-сайт важить 1 МБ, реклама в його рамках не повинна важити більше ніж 100 КБ. У майбутньому, можливо, ліміти виявляться змінені.

Замість заблокованого оголошення користувач побачить порожній блок від реклами, замість якого буде напис про те, що Google Chrome сам видалив рекламу, але користувач, при бажанні, може її повернути, натиснувши на кілька кнопок. Нова функція в даному браузері працює автоматично, проте в налаштуваннях її можна відключити, якщо раптом комусь така доведеться не до смаку. Новітня можливість позбавляє користувачів від дуже ресурсномісткої реклами на всіх веб-сайтах, але практично всі сучасні веб-сайти використовують сучасну, яка вписується в ті вимоги, які Google пред’являє. Саме тому для повного видалення реклами користувачам буде потрібно використовувати такі доповнення, як uBlock Origin, Ghostery і AdBlock Plus.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    OpenAI прогнозує появу повністю автономного ШІ в компаніях вже у 2025 році

    Генеральний директор OpenAI Сем Альтман днями заявив, що "агенти штучного інтелекту можуть з'явитися на ринку…

    07.01.2025

    Офіційно: 22 січня Samsung представить Galaxy S25, Galaxy S25+, Galaxy S25 Ultra і Galaxy S25 Slim

    Компанія Samsung підтвердила, що 22 січня 2025 року проведе масштабну презентацію лінійки Galaxy S25 і…

    07.01.2025

    Творці ChatGPT анонсували створення справжнього робота

    OpenAI задумалася над створенням людиноподібного робота? Цю новину підкинуло видання The Information, і я вже…

    07.01.2025

    Довгоочікуване оновлення для Samsung Galaxy: iPhone вже має цю функцію

    Згідно з джерелом, заяву було зроблено від імені Wireless Power Consortium (WPC), який розробив новий…

    07.01.2025

    Як технологія App Intents в iOS прогнозує ваші наступні кроки

    App Intents — це програмний механізм в iOS, iPadOS і macOS, який дозволяє додаткам передбачати…

    07.01.2025

    Meta відмовляється від фактчекерів: що стало причиною такого рішення

    Американська корпорація Meta (визнана в Росії екстремістською і заборонена) припинить користуватися послугами фактчекерів через надмірну…

    07.01.2025