Microsoft вирішила одну з головних проблем Chromium-браузерів

0

Головний ворог будь-якого гаджета – додатки, енергоефективність яких далека від досконалості. Одним з таких марнотратників визнаний браузер, але Microsoft вдалося вирішити проблеми з «ненажерливістю» двіжка Blink, який використовується у всіх Chromium-браузерах.

Представники Microsoft назвали головну проблему Chromium. Вона полягає в примусовому кешуванні мультимедіа. У зв’язку з цим диск ноутбука знаходиться в постійній роботі. Співробітники Microsoft звернулися до Google і розповіли про знайдений недолік.

У відповідь Google тут же випустила нову збірку Chrome Canary, в якій примусове кешування відключено. Таке ж рішення прийняли і в Microsoft, допрацювавши тестову версію Edge. У збірці Edge 78.0.256.0 в настройках браузера можна відключити пункт «Кешувати потокове мультимедіа на диск».

Читайте також  Redmi 8A Dual офіційно анонсовано. Ціна - 91$

Розробники відзначають, що відключення цього пункту дозволить істотно знизити енергоспоживання браузера і, як результат, підвищити автономність ноутбука. Єдиний недолік такого способу – проблеми із завантаженням мультимедіа при інтернет-підключенні з низькою швидкістю.

Паралельно Microsoft розглядає можливість запису кеш-пам’яті не на SSD або HDD-накопичувач, а прямо в оперативну пам’ять. Але в такому випадку користувач зіткнеться з необхідністю нарощування ОЗУ, що також розуміють в Microsoft.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут