Кожен четвертий користувач не захищає свої дані

0

Дослідження, проведене компанією ESET, говорить про те, що багато користувачів безтурботно ставляться до захисту своїх даних. Тим часом така поведінка може обернутися серйозними проблемами.

З’ясувалося, зокрема, що кожен четвертий респондент — 23 % — нічого не робить для захисту особистої інформації. Ці опитані впевнені, що їм нічого приховувати. Однак персональні фотографії, листування та інші відомості, що опинилися в руках зловмисників, можуть бути використані для проведення цільових атак і організації різних шахрайських схем.

Читайте також  Прошивка MIUI 11 випущена для всіх смартфонів Xiaomi і Redmi

Разом з тим 17 % опитаних з метою забезпечення персональної безпеки видаляють історію пошукових запитів. Ще 15 % заклеюють веб-камеру, щоб хакери і зловмисники не могли за ними підглядати.

Опитування також показало, що 14 % користувачів не вводять дані від кредитних карток навіть на офіційних сайтах. Приблизно 11 % респондентів регулярно очищають повідомлення в листуванні.

ESET також зазначає, що 7 % користувачів зберігають особисті фотографії та відеоролики в альбомах з паролем. Ще 13 % респондентів вказують тимчасові адреси електронної пошти при реєстрації, щоб не отримувати спам.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут