За законом, китайська влада залишає за собою право використовувати дані користувачів. Саме тому додаток WeChat допомагає владі Китаю запобігати протести.
WeCHat надає “карти”, які в режимі реального часу показують уряду, скільки людей використовують сервіс, базуючись на даних про місцезнаходження, що дозволяє їм прогнозувати і запобігати протести чи скупчення людей.
На індивідуальному рівні уряд не підкоряється закону про захист даних, а значить, має доступ до даних кожного окремого користувача і може ідентифікувати конкретну людину. В умовах договору, який WeChat укладає з користувачем, прописано, що компанія може зберігати дані користувача стільки, скільки буде потрібно.
Раніше в Китаї не існувало закону про юридичний захист особистих даних, і багато компанії продавали ці дані третім особам, які ті використовували для продажу таргетованої реклами.
Боротьба з цим призвела до прийняття закону про правила зберігання і передачі даних в травні 2018 року. Цей закон, однак, регулює тільки поведінку приватних компаній. Держава залишає за собою право використовувати отримані дані на свій розсуд.
Також в 2016 році компанія Amnesty International опублікувала доповідь про конфіденційність даних, де за шкалою від одного до ста WeChat отримав 0 (відсутність захисту свободи мови і наскрізного шифрування). Facebook, для порівняння, отримав 73.
Наразі плани TSMC у Сполучених Штатах залежать від поточної політичної ситуації. Як повідомляє Digitimes, компанія…
Любителі мобільних пристроїв чекають чергових флагманських смартфонів, і на черзі апарати Samsung Galaxy S. Їхня…
Google випустила безкоштовний застосунок чат-бота Gemini для користувачів iPhone - тепер його можна завантажити в…
Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…
Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…
Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…