В Україні потрохи знімають заборону на використання Яндекс, ВКонтакте і Однокласники

95

Частину українських провайдерів зняла обмеження на доступ до російських ресурсів «Однокласники», «ВКонтакте» і «Яндекс».

Відзначимо, що заборона на користування скандальними російськими ресурсами зняв і такий великий провайдер як ВОЛЯ, — тепер можна не користуватися VPN. Також користувачі провайдерів Dream line і «Домонет» зможуть без проблем скористатися раніше забороненими сайтами.

Крім того, на даний момент відкритий доступ до сайтів пропагандистських ресурсів “РИА Новости”, ТАСС, НТВ і т. д.

Нагадаємо, що “Яндекс” і Mail.ru, соцмережі “ВКонтакте» і “Однокласники” були заблоковані в Україні в 2017 році за указом президента Петра Порошенка.

Популярні новини  Play Маркет не впізнати - сталося велике оновлення

У березні 2019 року, незадовго до кінця терміну свого правління, Порошенко підписав ще один указ, який доповнює список заборонених ресурсів і подовжує термін їх блокування ще на три роки.

Новий президент України Володимир Зеленський у квітні 2019 року висловлювався про це. На думку нинішнього глави держави, спочатку варто було б пояснити українцям доцільність таких заходів і надати їм альтернативні майданчики.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

1 коментар

  1. Хутрова тваринка прийшла всій нашій неіснуючій системі контрпропаганди, з чим можна і привітати нову владу. Чи знов папєрєднікі винні?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я