У Telegram з’явиться нова функція – геочати

0

В месенджер Telegram додадуть нову функцію, за допомогою якої користувачі зможуть спілкуватися і знайомитися в безпосередній близькості один до одного.

Тепер будь-яка людина, може створити в додатку власний геочат, вказати його тематику, місце та вибрати радіус геолокаціі в межах від 100 метрів до 6 кілометрів. Інші учасники чату отримають повідомлення про те, що поблизу хтось почав розмову.

Читайте також  Бюджетний Samsung Galaxy M21 буде потужнішим попередника

Геочати з’являться в додатках Telegram на Android, iOS вже в наступному оновленні. Крім того, розробники пояснили, як працюють геочати:

Вся переписка буде доступна кожному. У геочатах будуть користувальницькі мітки, які називаються “checkins”. Це службове повідомлення, про те, що користувач з’явився в місці, прив’язаному до геочату.

Кількість учасників користувачів буде необмежена. При цьому, коли приєднуються нові учасники, старі можуть бути видалені з кінця списку.

Наголошується, що анонімність платформи при новій функції збережеться. Автоматично ці чати відключені, тому їх доведеться включити вручну.

Редакція iTechUa веде канал в «Telegram». Підписуйтесь! 

Найсвіжіші новини без реклами Вам гарантуємо.

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут