WSJ: криптовалюта Facebook дебютує наступного тижня

0

The Wall Street Journal повідомляє про те, що Facebook заручилася підтримкою понад десяти великих компаній для випуску своєї власної криптовалюти Libra, яка повинна бути офіційно представлена на наступному тижні і запущена в 2020 році. У списку компаній, які вирішили підтримати Libra, є такі фінансові організації, як Visa і Mastercard, а також великі інтернет-майданчики PayPal, Uber, Stripe і Booking.com. Кожен з інвесторів вкладе близько $10 млн у розвиток нової кріптовалюти і стане частиною організації Libra Association, що представляє собою незалежний консорціум, який буде управляти цифровою монетою незалежно від Facebook.

У повідомленні також йдеться про те, що офіційний анонс криптовалюти Libra відбудеться 18 червня, а її запуск намічений на наступний рік. Очікується, що курс Libra буде пов’язаний з кошиком валют різних країн, за рахунок чого вдасться уникнути серйозних коливань курсу, які характерні для багатьох існуючих криптовалют. Стабільність курсу є однією з ключових проблем, оскільки Facebook планує залучити користувачів із країн, в яких Libra може стати своєрідною альтернативою нестабільній місцевій валюті.

Користувачі зможуть користуватися новою криптовалютой в соціальних мережах Facebook, Instagram, а також месенджерах WhatsApp і Messenger. Також розробники сподіваються налагодити партнерські відносини з великими торговими інтернет-майданчиками, за рахунок чого криптовалюту можна буде використовувати для покупки різних товарів. Крім того, ведеться розробка фізичних терміналів, що нагадують звичні банкомати, за допомогою яких користувачі зможуть конвертувати свої грошові кошти в Libra.

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут