Київстар відмовляється скасовувати 4-тижневі тарифи

1

Один з найбільших українських операторів мобільного зв’язку Київстар не має наміру скасовувати власні тарифні плани з абонплатою за чотири тижні, на чому так наполягає Антимонопольний комітет України (АМКУ). У прес-службі компанії Kyivstar нагадали, що вони разом з іншими мобільними операторами перейшли влітку минулого року з місячної тарифікації передплачених планів на 4-тижневу тарифікацію.

– Телеком-оператори, відповідно до закону «Про телекомунікації», самостійно встановлюють тарифи на свої послуги, — прокоментували ситуацію в компанії Київстар. – Тому ми розраховуємо на об’єктивне розгляд цього питання АМКУ, у відповідності з тими правами, які надає телеком-оператору чинне законодавство. Ми не бачимо законодавчих причин для зміни діючих тарифів.

Мобільний оператор також заявив, що не обмежує своїх абонентів у виборі пакетів послуг, які найбільш задовольняють їхні запити.

– Для абонентів передплаченої форми обслуговування є пакети послуг з оплатою за 1 день/28 днів/місяць, — сказали в Київстар.

Відзначається, що нові тарифні плани Kyivstar виключно мають 4-тижневі терміни, а місячні періоди — у старих передплачених і контрактних.

Також стало відомо, що Київстар запустив на території України програму обміну старих смартфонів на нові зі знижкою. Щоб стати учасником trade-in, потрібно відвідати один з фірмових магазинів Київстар і пред’явити смартфон співробітникові магазину, який оцінить вартість девайса. Купуючи 4G-смартфон клієнт отримає знижку в розмірі оціночної вартості старого девайса. Також клієнти Київстар можуть оформити покупку девайса з розстрочкою платежу, щоб сплатити різницю у вартості нового смартфона.

— Київстар пропонує своїм клієнтам найшвидший в середньому по Україні мобільний інтернет, — каже Ольга Смисльонова, директор з роздрібного продажу Київстар. — І щоб вони з легкістю могли перейти на смартфони з підтримкою 4G, ми першими запустили програму обміну у своїх магазинах. Наприклад, обмінявши старий Samsung Galaxy J5 на новий Galaxy A7, можна заощадити до 35% вартості покупки. Зараз програма обміну діє в більш ніж 420 фірмових магазинах Kyivstar.

загрузка...
Загрузка...

1 коментар

  1. Пользовался Киевстаром. Хорошего ничего сказать не могу. Тарифы дорогие. Зная у кого сколько денег на счету – включают сами разные услуги внаглую без согласования с хозяином пакета сдирая деньги себе в карман. У меня лично украли 64 гривны с моего номера и не вернули “мол произошла ошибка и в течении двух недель вернём” – не вернули. Порезал СИМ карту ихнюю и выбросил.
    Есть много других операторов в Украине кроме этого киевстара с лучшими условиями и тарифами.

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут