Сайт Google для операційної системи Fuchsia ненадовго з’явився в мережі

700

Сайт Fuchsia.dev, створений Google для операційної системи Fuchsia, ненадовго з’явився в мережі. На це першим звернув увагу користувач Reddit під ім’ям Mishudark.

Перш ніж сайт прибрали з публічного доступу, Mishudark встиг зробити досить скріншотів і поділитися подробицями з громадськістю.

Сайт Google для операційної системи Fuchsia ненадовго з'явився в мережі Сайт Google для операційної системи Fuchsia ненадовго з'явився в мережі

Хоча розробка в початковій стадії, основна функціональність вже працює. Так, Fuchsia.dev дозволяє увійти за допомогою Google Account, також його можна встановити як веб-додаток Progressive Web Apps, який відображається на домашньому екрані смартфона у вигляді чорно-білого логотипу Fuchsia. Але один з ключових аспектів у сайту відсутній-у нього немає власної домашньої сторінки. Замість цього користувачі перенаправляються на сторінку 404 з рядком пошуку.

Раніше подібні сайти Google в домені .dev створювалися для інформування розробників про різні проекти. Судячи з усього, з часом на Fuchsia.dev коли-небудь з’явиться документація для розробників.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я