lifecell просить суд переглянути рішення по тарифам «Київстар» і «Vodafone Україна»

1

Оператор мобільного зв’язку lifecell звернувся до суду з проханням визнати недійсним рішення АМКУ від 3 жовтня 2018 року.

Оператор мобільного зв’язку lifecell звернувся до суду з проханням визнати недійсним рішення Антимонопольного комітету України (АМКУ) від 3 жовтня 2018 року, згідно з яким той відмовився визнавати порушення з боку мобільних операторів «Vodafone Україна» і «Київстар» в частині передбачуваного завищення цін на дзвінки на номери інших мереж в певних регіонах країни.

«Зі свого боку компанія« лайфселл »вважає, що зазначені оператори, зловживаючи домінуючим становищем в певних регіонах України, встановлюють необґрунтовано високі ціни для дзвінків своїх абонентів на номери абонентів інших операторів, створюючи антиконкурентну середу. Однак, на нашу думку, через процедурні порушення АМКУ були неповно встановлені і досліджені обставини справи, що спричинило за собою винесення незаконного рішення », – повідомили агентству« Інтерфакс-Україна »в прес-службі оператора.

Згідно з інформацією, опублікованою в Єдиному реєстрі судових рішень, на даний момент суд оголосив перерву в підготовчому судовому засіданні до 30 травня 2019 року і задовольнив клопотання lifecell про виклик експерта і фахівця на судове засідання для дачі роз’яснень.

Як повідомлялося, в жовтні 2018 року lifecell завив, що має намір опротестувати відмову АМКУ визнавати порушення в ціновій політиці «Vodafone Україна» і «Київстар» по ряду регіонів.

У 2015 році компанія lifecell звернулася до АМКУ із заявою про порушення компаніями »Vodafone Україна» і «Київстар» законодавства України про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку, а саме встановленням завищених цін в деяких регіонах без об’єктивних причин.

У lifecell вважають, що в ситуації, коли домінуючий оператор встановлює завищені тарифи на дзвінки на номери інших операторів в регіоні, де він має найбільшу частку ринку, виникає бар’єр для зміни оператора, оскільки при спробі перейти на більш вигідний тарифний план оператора з меншою часткою ринку , абонент втрачає коло контактів, які користуються послугами домінуючого оператора: вартість дзвінка на номери мережі іншого оператора для них виявляється досить високою.

загрузка...
Загрузка...

1 коментар

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут