На радість фанатам: потоковий відеосверис Disney + стартує в листопаді з ціною всього 7 доларів на місяць

0
24

Ще в листопаді ми дізналися про потоковий відеосервіс Disney+, який буде запущений в 2019 році. Насправді перша інформація про нього з’явилася ще в 2017 році, але лише минулої осені з’явилися подробиці.

Тепер же Disney+ розсекречений майже повністю, включаючи ціни. Отже, запустять сервіс 12 листопада поточного року. Щомісячна підписка обійдеться всього в 7 доларів (190 грн.), а річна-в 70 доларів (1 900 грн.).

І якщо для когось Disney — це досі тільки дитячі мультики, то варто відзначити, що це зовсім не так. Досить сказати, що Marvel Entertainment, останнє десятиліття перекидує лопатою гроші на фільмах про супергероїв, належить Disney.

В цілому сервіс буде включати п’ять тематичних розділів: Disney, Pixar, Marvel, Star Wars і National Geographic. Весь контент буде доступний для скачування і перегляду в автономному режимі, крім того, обіцяють 4K HDR там, де це буде підтримуватися.

Для Disney+ вже створюють кілька проектів, включаючи серіали про персонажів «Месників»: Соколине око і Зимовий солдат. Раніше також були чутки про серіал про Локі і декількох проектах у всесвіті Star Wars. Крім того, на старті в сервісі нібито буде доступно близько 500 фільмів, що вже вийшли,  і 7000 різних епізодів серіалів і шоу. В цілому, навряд чи варто сумніватися в тому, що Disney+ знайде, чим зацікавити масового глядача.

Компанія зазначила, що сервіс буде доступний як на ПК і смартфонах, так і на інших пристроях, включаючи розумні телевізори. Disney вже уклала контракти з Sony і Roku.

 

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут