Valve не подобається, що Epic Store копіює дані Steam

0

Вчора ми дізналися, що клієнт Epic Games Store копіює файл даних Steam. Epic стверджує, що клієнт не торкається локальної зашифрованої версії файлу поки користувач не вирішить імпортувати список друзів Steam, а після відправляє ідентифікатори друзів на сервери.

Технічний директор Valve Даг Ломбарді заявив, що компанія «вивчає яку інформацію використовує завантажувач Epic з Steam».

“Клієнт Steam локально зберігає такі дані, як список ваших ігор, друзів, токени авторизації (аналогічно інформації, що зберігається в файлах браузера). Це особисті дані користувача, які зберігаються на домашньому комп’ютері і не призначені для використання іншими програмами або завантаження в сторонню службу. Користувачі можуть знайти localconfig.vdf і інші файли конфігурації Steam в каталозі установки свого клієнта Steam і відкрити їх в текстовому редакторі, щоб побачити, які дані містяться в цих файлах. Вони також можуть переглянути дані, пов’язані з їхнім обліковим записом Steam за посиланням”.

Ломбарді вважає, що клієнт Epic Store не повинен чіпати чужий файл. Не виключено, що в майбутньому Valve зашифрує локальні дані, щоб запобігти їх копіювання.

загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут