У Facebook Messenger з’явилася дуже всім потрібна функція

0

В месенджері Facebook нарешті з’явилася можливість видалення повідомлень. Поки функція доступна тільки користувачам з декількох країн, але глобальний реліз вже не за горами.

Реалізація трохи відрізняється від ранніх версій. Команда відмовилася від невиразної формулювання “скасування відправки” , тепер опція називається “Видалити для всіх”. Вона може згодитися, якщо користувач виявив помилку в повідомленні, бо Messenger не підтримує редагування, або відправив його не тій людині. Сервіс дає тільки 10 хвилин після відправки. Чому так мало? Більшість видаляє «зайве» протягом першої хвилини, тому розробники вирішили обмежитися невеликим проміжком. WhatsApp виявився більш щедрим, виділивши цілу годину на роздуми.

Співрозмовник побачить плашку на місці віддаленого повідомлення. Вона ще якийсь час буде зберігатися на сервері в прихованому вигляді. Якщо користувач звернеться в службу підтримки з скаргою на образи на свою адресу, це допоможе розібратися в ситуації.

Читайте також  У додатку Facebook Lite з'явилася темна тема

Видалення повідомлень вже можуть випробувати користувачі з Польщі, Болівії, Колумбії та Литви. Функція доступна в мобільних додатках Messenger для Android і iOS. Скільки доведеться чекати іншим країнам, в Facebook не уточнюють.

Надалі розробники Messenger хочуть додати підтримку самоудаляющихся повідомлень. Їх «термін придатності» можна буде налаштовувати окремо для кожного чату. Деталі функції поки тільки обговорюються, і коли ми побачимо фінальну версію — невідомо.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут