Categories: Інтернет

Google Chrome отримав нову настройку, про яку мріяли мільйони користувачів

Share
Час читання: 2 хв.

Не секрет, що американська корпорація Google створює шикарне в усіх відношеннях програмне забезпечення, яке випускається для самих різних операційних систем. Розробники, що працюють в даній компанії, справжні професіонали своєї справи, які йдуть в ногу з часом, використовуючи новітні прийоми програмування і підтримуючи свіжі дизайнерські напрямки. Як вдалося з’ясувати, веб-браузер Google Chrome отримав нову настройку, про яку давно мріяли мільйони людей.

23 вересня 2018 року, розробники виявили в коді нової версії браузера Chrome спеціальну настройку, поява якої очікується ось уже як понад три роки, однак Google про неї ніколи не згадували. У свіжій збірці даного інтернет-оглядача в рамках вихідного коду Chromium Gerrit є інформація, що відповідає за активацію темної теми інтерфейсу. Він зможе включатися тоді, коли користувач цього захоче, або ж коли операційна система змінить свій дизайн самостійно.

Повідомляється, що нововведення, швидше за все, з’явиться в 71-ій збірці Google Chrome, реліз якої відбудеться 4 грудня 2018 року, і це офіційна інформація. Темний інтерфейс в даному браузері є і зараз, але він включається лише при активації режиму «Інкогніто». У зв’язку з цим, що цілком собі очевидно, розробникам доведеться створити візуальну різницю між двома цими функціями, але як саме вони це реалізують поки що невідомо.

Браузер Chrome отримає темну тему оформлення в версіях для операційних систем Windows 10 і macOS 10.14 Mojave, тому як остання містить темну тему оформлення, а в першій така на повноцінному рівні з’явиться з релізом оновлення October 2018 Update, поява якого трапиться вже в жовтні нинішнього року. Спеціальні настройки в даних ОС переводять все додатків і системні інтерфейси в темний режим, якщо вони такої підтримують. Саме до їх релізу Google і вирішила приурочити нову можливість, яка в даний час знаходиться в стані розробки.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Швидкість роботи смартфона: чому ОЗП так важлива для його продуктивності

    Оперативна пам'ять смартфона – це, можна сказати, місток між внутрішнім сховищем і процесором, вона допомагає…

    22.12.2024

    AirPort більше не повернеться: Apple не планує випускати нові роутери

    Нещодавно видання Bloomberg поділилося інформацією про те, що Apple розробляє власний чіп Wi-Fi і Bluetooth,…

    22.12.2024

    AirPods Pro 3 отримають нову функцію: вбудований пульсометр

    Авторитетний інсайдер і журналіст Bloomberg Марк Гурман поділився інформацією про те, що Apple працює над…

    22.12.2024

    Google йде на поступки: пошук може стати опціональним на смартфонах

    Google запропонувала змінити свою комерційну політику в бік "пом'якшення", щоб відійти від статусу монополіста, оскільки…

    22.12.2024

    Як відновити вкрадений телефон і заблокувати доступ до ваших даних

    Якщо мій телефон раптом зникне, я буду діяти максимально швидко, щоб повернути його і захистити…

    22.12.2024

    Високі витрати і невиправдані результати: що стримує розробку GPT-5 від OpenAI

    Нещодавно зарубіжні ЗМІ порушили питання про темп і ефективність розробки наступної моделі штучного інтелекту OpenAI,…

    22.12.2024