Categories: Інтернет

Google зізналася в страшному

Share
Час читання: 2 хв.

Останні дні ЗМІ по всьому світу тиражують інформацію про те, що американська корпорація Google робить вкрай неприємний для всіх вчинок – вона стежити за тим, які місця власник смартфона відвідав. Відбувається це навіть в тих випадках, коли власник телефону відключив функцію визначення місця розташування. Спочатку така інформація з’явилася від співробітників Associated Press, а потім вона була підтверджена багатьма журналістами, які на власному досвіді переконалися в стеженні.

17 серпня 2018 року, компанія Google зізналася в страшному, про це пише «Газета.ру». За інформацією джерела, співробітники «пошукового гіганта» підтвердили інформацію про те, що дані про місцезнаходження користувачів смартфонів дійсно збираються навіть у тих випадках, коли відповідна можливість відключена програмним шляхом. За рахунок цього «пошуковий гігант» дізнається, в яких місцях був користувач.

Крім того, як заявляють експерти, за рахунок таємного стеження компанія Google знає, де живуть і працюють (навчаються) власники смартфонів. Інформація про місцезнаходження в таємному режимі передається з додатків «Пошук» і «Карти». Також «пошуковий гігант» оперативно вніс деякі зміни в свою систему, зробивши так, що тепер відвідані місця більш не зберігаються, якщо функція історії місцезнаходжень користувача не активна.

Виходить, що ось уже як протягом багатьох років Google таємно стежить за користувачами смартфонів на базі Android і iOS, а відразу після громадського резонансу компанія припинила це робити. Хоч і затверджується, що інформація про відвідані місця зберігається виключно в рамках облікового запису користувача, але все одно є ймовірність, що її передають співробітникам правоохоронних органів і іншим особам, які можуть мати до неї доступ.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: Googleукр
  • Останні записи

    Google покращить функції зйомки в Android-додатках

    Технологія зйомки RAW-фотографій на смартфонах існує вже давно, але найчастіше вона доступна тільки на дорогих…

    12.11.2024

    Чому розвиток ШІ-технологій сповільнюється: основні причини

    Розвиток технологій штучного інтелекту вийшов на плато, що стало несподіваною новиною для багатьох. Проривні успіхи…

    12.11.2024

    Що нового з’явилося в iOS 18.2 beta 3: огляд оновлень і функцій

    Компанія Apple випустила чергові бета-версії своїх ОС і внесла в них кілька помітних змін і…

    12.11.2024

    Apple запатентувала інноваційні ремінці для годинників з додатковими функціями

    Компанія Apple запатентувала нову технологію, яка може значно розширити можливості смарт-годинника Apple Watch з моніторингу…

    12.11.2024

    Apple планує випустити смарт-камеру для дому

    Ходять чутки, за якими компанія Apple розробляє дисплей для розумного будинку. Він може працювати на новій системі…

    12.11.2024

    Samsung Galaxy S24 vs iPhone 16: який смартфон кращий

    Базові смартфони флагманських лінійок порівняли за якістю екрану та камер, продуктивності та автономності. Що ще…

    12.11.2024