Categories: Інтернет

Google зізналася в страшному

Share
Час читання: 2 хв.

Останні дні ЗМІ по всьому світу тиражують інформацію про те, що американська корпорація Google робить вкрай неприємний для всіх вчинок – вона стежити за тим, які місця власник смартфона відвідав. Відбувається це навіть в тих випадках, коли власник телефону відключив функцію визначення місця розташування. Спочатку така інформація з’явилася від співробітників Associated Press, а потім вона була підтверджена багатьма журналістами, які на власному досвіді переконалися в стеженні.

17 серпня 2018 року, компанія Google зізналася в страшному, про це пише «Газета.ру». За інформацією джерела, співробітники «пошукового гіганта» підтвердили інформацію про те, що дані про місцезнаходження користувачів смартфонів дійсно збираються навіть у тих випадках, коли відповідна можливість відключена програмним шляхом. За рахунок цього «пошуковий гігант» дізнається, в яких місцях був користувач.

Крім того, як заявляють експерти, за рахунок таємного стеження компанія Google знає, де живуть і працюють (навчаються) власники смартфонів. Інформація про місцезнаходження в таємному режимі передається з додатків «Пошук» і «Карти». Також «пошуковий гігант» оперативно вніс деякі зміни в свою систему, зробивши так, що тепер відвідані місця більш не зберігаються, якщо функція історії місцезнаходжень користувача не активна.

Виходить, що ось уже як протягом багатьох років Google таємно стежить за користувачами смартфонів на базі Android і iOS, а відразу після громадського резонансу компанія припинила це робити. Хоч і затверджується, що інформація про відвідані місця зберігається виключно в рамках облікового запису користувача, але все одно є ймовірність, що її передають співробітникам правоохоронних органів і іншим особам, які можуть мати до неї доступ.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: Googleукр
  • Останні записи

    Швидкість роботи смартфона: чому ОЗП так важлива для його продуктивності

    Оперативна пам'ять смартфона – це, можна сказати, місток між внутрішнім сховищем і процесором, вона допомагає…

    22.12.2024

    AirPort більше не повернеться: Apple не планує випускати нові роутери

    Нещодавно видання Bloomberg поділилося інформацією про те, що Apple розробляє власний чіп Wi-Fi і Bluetooth,…

    22.12.2024

    AirPods Pro 3 отримають нову функцію: вбудований пульсометр

    Авторитетний інсайдер і журналіст Bloomberg Марк Гурман поділився інформацією про те, що Apple працює над…

    22.12.2024

    Google йде на поступки: пошук може стати опціональним на смартфонах

    Google запропонувала змінити свою комерційну політику в бік "пом'якшення", щоб відійти від статусу монополіста, оскільки…

    22.12.2024

    Як відновити вкрадений телефон і заблокувати доступ до ваших даних

    Якщо мій телефон раптом зникне, я буду діяти максимально швидко, щоб повернути його і захистити…

    22.12.2024

    Високі витрати і невиправдані результати: що стримує розробку GPT-5 від OpenAI

    Нещодавно зарубіжні ЗМІ порушили питання про темп і ефективність розробки наступної моделі штучного інтелекту OpenAI,…

    22.12.2024