Прощавай, реальність: Facebook працює над новим додатком

0
311
Що нового очікує користувачів відомої мережі.

Американська незалежна спеціалістка по розробці – Джейн Вонг, яка займається дослідженням нового коду Facebook, опублікувала в своєму Twitter скріншоти програми Facebook Dating.

Вона з’ясувала, що зараз проходять його попередні тести, і активувати обліковий запис можуть тільки співробітники. У соціальній мережі підтвердили, що працюють над таким сервісом, але відмовилися повідомляти про подробиці.

Про такі плани почали говорити ще в травні 2018 року на конференції для розробників F8. Сам творець платформи Марк Цукерберг сказав, що “на відміну від аналогів”, Dating буде призначений для створення довгострокових відносин. Обмеження планують зробити жорсткішими – сервіс не буде доступний для користувачів Facebook з зацнятим статусом в анкеті.

Незважаючи на те, що скористатися додатком зараз можуть тільки працівники соціальної мережі, на головній сторінці сайту окремо відзначено, що цей “продукт не призначений для побачень з колегами”, a Facebook буде “карати працівників за порушення норм поведінки”. Учасників тесту просять вказати несправжні дані і обіцяють видалити інформацію перед запуском продукту.

Читайте також  Google Chrome отримав нову настройку, про яку мріяли мільйони користувачів

Також це додаток буде враховувати різноманітність гендерних ідентичностей. При цьому під час створення сторінки користувач може вибрати стать, а в якості потенційного партнера вказати не тільки чоловічий чи жіночий гендер, а й інші варіанти – наприклад,  “Трансгендерна жінка”.

Загрузка...
Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут