Categories: Інтернет

Google Chrome отримав найважливішу функцію, яка потрібна всім

Share
Час читання: 2 хв.

Колись давно глобальна мережа була безпечним місцем, проте з підвищенням популярності освоїти всі її переваги вирішили хакери і розробники шкідливого ПО, спрямованого на нанесення якогось шкоди звичайним чесним людям. Сьогодні, 25 липня 2018 року, для завантаження і установки стала доступна нова версія веб-браузера Google Chrome, в якій з’явилася найважливіша функція, яка потрібна абсолютно всім, тому що від неї залежить ступінь захисту.

Лічені години назад для завантаження з магазину Google Play стала доступна оновлена ​​версія інтернет-браузера Chrome, в якій з’явилася захист від уразливості Spectre. Це означає, що тепер всі вкладки в рамках браузера ізольовані один від одного, в результаті чого інформація користувачів знаходиться під надійним захистом. Втім, на цьому нововведення не закінчуються. Ще одним нововведенням стала функція, яка поміщає сайти без протоколу HTTPS як потенційно небезпечні.

Справа в тому, що протокол HTTPS передбачає шифрування даних, в результаті чого зловмисники в процесі адресації не можуть підмінити один сайт на інший, видавши його за це за оригінал. Компанія Google ось вже як другий рік робить все можливе для того, щоб мотивувати розробників використовувати такий стандарт, а не застарілий HTTP, в якому в будь-який момент часу може статися витік особистих даних, в тому числі банківських відомостей, логінів і паролів, а також всього іншого.

Тепер при відвідуванні сайтів на базі HTTP через веб-браузер Google Chrome для Android користувачі будуть бачити повідомлення про те, що даний протокол потенційно небезпечний, тому як зловмисники можуть через нього красти особисті дані, а також підміняти вміст на шкідливе, в результаті чого під удар потрапляє власник мобільного пристрою. За словами менеджера Google по продукту Емілі Скехтер, навіть найпростіші і нешкідливі сайти, в яких не потрібно вводити будь-які особисті дані, повинні бути захищені за допомогою шифрування.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    4 прості налаштування, які допоможуть продовжити час роботи пристрою

    Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…

    15.11.2024

    Xiaomi анонсувала нову версію операційної системи HyperOS 2

    Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…

    15.11.2024

    Wi-Fi 8 запропонує швидкість як у Wi-Fi 7, але з більшою надійністю

    Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…

    15.11.2024

    Акції Samsung досягли максимального зростання з початку 2021 року

    Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…

    15.11.2024

    Названо точну дату презентації Samsung Galaxy S25

    Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…

    15.11.2024

    Baidu показала інноваційні окуляри з інтегрованим штучним інтелектом

    Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…

    15.11.2024