Categories: Інтернет

WhatsApp отримав дві довгоочікуваних можливості, від яких всі в захваті

Share
Час читання: 2 хв.

Спілкуватися по SMS – це вже минуле століття, тому як такий вид передачі даних накладає великі обмеження на можливості передачі даних, дозволяючи обмінюватися лише обмеженим набором тексту. Саме тому з кожним днем ​​все більше людей звертає свою увагу на месенджери, а найпопулярнішим серед таких зараз є WhatsApp. Сьогодні, 13 липня 2018 року, цей додаток оновився до нової версії, і отримав дві довгоочікуваних можливості.

Зокрема, WhatsApp для Android оновився до нової бета-версії, яка вже доступна всім учасникам бета-тестування. Додаток отримало підтримку двох довгоочікуваних можливостей, від яких всі буквально в захваті. Розробники реалізували в «Центрі управління» операційної системи підтримку кнопки «Позначити як прочитане», якій раніше не було. Якщо зараз на неї натиснути, то нічого не станеться. Це означає, що над новою функцією все ще працюють.

За рахунок такої можливості всі користувачі WhatsApp незабаром зможуть вручну відзначати отримані повідомлення прочитаними, а це означає, що запускати месенджер доведеться рідше. Також тепер можна буквально в одне натискання через «Центр управління» відключити звук від месенджера, що іноді може бути вкрай корисно, наприклад, коли потрібно на чомусь зосередитися, але постійно приходять від співрозмовників повідомлення не дозволяють цього зробити.

Нова можливість також поки недоступна для використання, проте настройка, що відповідає за її роботу, вже є в WhatsApp. Видання AKKet.com переконане в тому, що дві цих довгоочікуваних функції, що спрощують роботу з сервісом для спілкування, стануть доступні для використання всім бажаючим в найближчі кілька тижнів, а до кінця літа гарантовано. Потім, швидше за все, схожі можливості виявляться доступні користувачам смартфонів на базі операційної системи iOS.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Baidu показала інноваційні окуляри з інтегрованим штучним інтелектом

    Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…

    15.11.2024

    Вийшов другий сезон “Таємниця бункера” на Apple TV+

    Сьогодні, 15 листопада, на стримінговому сервісі Apple TV+ відбулася прем'єра другого сезону "Таємниця бункера" -…

    15.11.2024

    Google припиняє показ політичної реклами в країнах ЄС

    Google заявила про рішення припинити показувати політичну рекламу в Європейському Союзі, починаючи з жовтня 2025…

    15.11.2024

    Samsung Galaxy S25 отримає 12 ГБ оперативної пам’яті

    Не представлений поки що офіційно Samsung Galaxy S25 протестували в Geekbench, завдяки чому стало відомо…

    15.11.2024

    TSMC перенесла запуск нового заводу в США на 2025 рік

    Наразі плани TSMC у Сполучених Штатах залежать від поточної політичної ситуації. Як повідомляє Digitimes, компанія…

    15.11.2024

    Samsung планує представити Galaxy S25 на початку 2025 року

    Любителі мобільних пристроїв чекають чергових флагманських смартфонів, і на черзі апарати Samsung Galaxy S. Їхня…

    15.11.2024