Як дивитися українське тв в Польщі?

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Напевно кожен українець, який планує їхати за кордон, задавав собі запитання: “Як дивитися українське тв в США, Канаді, Польщі, Італії та інших країнах Європи?”. На щастя українське телебачення за кордоном існує. Внутрішній ТБ-ринок України досить багатогранний: це і телеканали новина, розважальні, спеціалізовані і навіть є один еротичний. Проте за кордоном подивитися можна не всі з них. Для прикладу, пропоную поговорити про те, які вітчизняні телеканали можна подивитися в нашого сусіда Польщі і за допомогою яких засобів це можна зробити.

Канали які можна дивитися онлайн за кордном

З появою інтернету інформація почала передаватися з дуже великою швидкістю. Новини поширюються миттєво. В тому числі стало можливо дивитися ТВ-онлайн. Будучи за кордоном і маючи вихід в інтернет, найпростіше дивитися ті телеканали, які працюють онлайн. Найпоширеніші з них: інтер онлайн, перший національний, ТЕТ, НТН, 1+1, 2+2, ICTV, для тих хто цікавиться новинами, 5 канал, 24 Україна. Для цього потрібно зайти на офіційні сайти цих каналів і знайти закладку “дивитись онлайн”.

Мобільний додаток «Mediacast TV»

Дана програма є безкоштовною. Аплікація під назвою «Mediacast TV» працює на техніці, яка підтримує операційну систему «iOS»: iPad, iPhone та iPad Touch.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Програма «Mediacast TV» дає можливість переглядати більше шістдесяти каналів — 26 регіональних та 31 всеукраїнських! При цьому додаток постійно вдосконалюється і кількість телестанцій зростає. Проте користуватися програмою можна тільки підключившись до «wi-fi», тому що формат відеопотоку телеканалів буває часто не відповідає технічним характеристикам компанії «Apple».

Супутникове телебачення

В Польщі можна переглядати улюблені тв-шоу та серіали українською мовою також за допомогою супутникових антен (так званих “тарілок”). Для цього вам доведеться звернутися в місцеву компанію, яка надає послуги встановлення та обслуговування обладнання супутникового телебачення. Провайдер телекомунікацій налаштує вам найпопулярніші серед українських користувачів супутники, які транслюють провідні українські канали, а саме:

  • “Амос” — “1+1”, ICTV, K1, K2, СТБ, КРТ, М1, “Тоніс”, ТРК “Київ”.
  • “Сіріус” — “5 канал”, “Ентер фільм”, “Інтер+”, “Новий канал”,” Рада”, ТЕТ, ТРК “Україна”.

Звичайно такі фірми будуть брати з вас певну плату, як правило, один раз в місяць. Як бачите варіантів є декілька, тому українські телеканали можна дивитися в різних куточках світу і в зручний для себе спосіб.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.