Вірус Baba Yaga навчився знищувати конкурентів

0
684

Хакери продовжують свою шкідливу діяльність. Вони не тільки винаходять все нові і нові програми, но і удосконалюють те, що вже існує.

Вірус Baba Yaga був відомий фахівцям вже давно. Проте зараз він отримав чергове оновлення і навчився знищувати своїх конкурентів, одночасно захищаючись від них.

Судячи по специфічній назві, цей вірус справа рук російських хакерів. Він ефективно зламує сайти на базі WordPress. Потім відбувається перенаправлення користувачів з зараженими сторінками на конкретні маркетингові посилання. Якщо жертва робить там покупки, хакер отримує відсоток від торгової виручки.

Читайте також  Вартість Apple перевалила за трильйон. Це як 300 бюджетів України

Фахівці інформують, у Baba Yaga два модуля. Один займається впровадженням спаму для уразливих сайтах. З допомогою іншого зловмисники можуть здійснювати контроль зараженої сторінки цілодобово.

Подібних вірусів досить багато, але Baba Yaga, у порівнянні з ними, має суттєву особливість. Цей вірус може сам виявляти конкурентів на зараженій сторінці та знищувати їх. Після цього він стає там єдиновладним «господарем». Виходить, працює в якості своєрідний «антивірус».

Читайте також  Назван день, когда Google поработит все человечество

При цьому Baba Yaga намагається, щоб робота інфікованого сайту не порушувалася і сам він, таким чином, залишався непоміченим дуже тривалий час.

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут