Чудки: Counter-Strike 2 чекають суттєві зміни

Час читання: 2 хв.
Чудки: Counter-Strike 2 чекають суттєві зміни

За словами інсайдерів, у другій частині культового тактичного шутера можуть з’явитися революційні зміни, які можуть змінити уявлення про гру. Давайте розберемося, що нас чекає в найближчому майбутньому, від нового ігрового режиму до поліпшення боротьби з шахраями.

РЕКЛАМА

На думку відомих аналітиків, що працюють в сфері шутерів Counter-Strike, і інсайдерської компанії Turcs2, в Counter-Strike2 є серйозні нововведення. Однією з ключових змін, за його словами, є можливість розширення системи Overwatch, яка дозволить спільноті гравців використовувати чіти для перевірки підозрілих збігів. До цих пір доступ до цього інструменту був обмежений, але він відразу ж стане доступний більшості користувачів і захистить гру захищайте сервер від шахраїв більш ефективно.Від 1 до Кри

Ще одним важливим моментом може стати додавання до гри еквалайзера гучності. Це дозволить гравцям самостійно налаштовувати гучність різних звукових ефектів – кроків, пострілів, фонових звуків тощо. Така персоналізація звукового балансу допоможе покращити ігрове сприйняття та тактичні можливості.

Але, мабуть, найяскравішим нововведенням стане додавання до Counter-Strike 2 нового ігрового режиму під назвою Retake. Як стверджує інсайдер, це буде офіційний режим, який дозволить гравцям відпрацьовувати навички у ситуаціях повернення контролю за локацією. Фанати давно чекали на можливість більш глибоко прокачувати свої тактичні вміння, і Retake, швидше за все, приверне до себе чимало гравців.

Крім того, згідно з припущеннями, професійні гравці, які показали успішні результати на турнірі PGL Major 2024 у Копенгагені, таки отримають свої заслужені трофеї. Хоч це і не так важливо для пересічних гравців, але стане почесною подією для успішних кіберспортсменів.

Загалом, судячи з витоків, ми маємо всі підстави очікувати, що Counter-Strike 2 зазнає серйозних змін, які здатні вивести легендарний шутер на новий рівень і залучити до гри ще більше шанувальників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.