Categories: Інтернет

Як видалити себе з інтернету

Share
Час читання: 2 хв.

Може здаватися, що всі дії людей в мережі залишаються ніким непоміченими, але це не так. Щоб уникнути поширення особистої інформації, потрібно повністю піти з інтернету. Про те, як це зробити, повідомляє ReadWrite.

Пошук

Спочатку необхідно просто вбити своє ім’я в пошук Google і подивитися, що видасть портал. Також варто ввести рідне місто і інші особисті дані.

Цей крок дозволить зрозуміти, з чого потрібно почати відхід з інтернету, скільки має бути роботи і як багато слідів в мережі залишив користувач за весь час.

Видалити облікові записи соціальних мереж

Найважливіший крок – видалення акаунтів в соціальних мережах. Профілі на таких сайтах, як Facebook, Twitter, Instagram і YouTube, часто містять багато інформації про користувачів. Обліковий запис потрібно видалити, а не деактивувати.

“Facebook надає дві опції: деактивацію і видалення “, – пояснює співробітник безпеки. ” ДеактивацІя не очищає ніяку інформацію і дозволяє користувачеві швидко повернутися на сайт. Видалення стирає всі дані “.

Такі сайти, як Twitter, LinkedIn і Instagram, працюють аналогічно, тому потрібно переконатися, що все зроблено правильно.

Зв’язатися з веб-майстрами

Є ймовірність, що інформація про користувача може потрапити в якийсь блог або сайт. В такому випадку необхідно зв’язатися з веб-майстром, який відповідає за веб-сайт. У більшості випадків їм доведеться фізично видаляти дані. Але тут вже як буде – можуть просто не відповісти.

Видалити інформацію з сайтів збору даних

В Інтернеті є безліч компаній, які збирають інформацію користувачів і продають її рекламодавцям і іншим зацікавленим сторонам. Деякі з них: Spokeo, PeopleFinder і Whitepages.com.

Можна, звичайно, заходити на кожен сайт окремо і самостійно все чистити, але це досить громіздкий процес. Всі портали мають свою власну унікальну політику: хтось вимагає відправляти факс з особистими даними, хтось – дзвонити по телефону.

Кращий спосіб – використовувати службу DeleteMe на Abine.com. За 130 доларів США в рік спеціальні механізми будуть чистити всю інформацію самостійно. Перевірка на наявність даних в мережі відбувається раз на кілька місяців.

Звичайно, повністю піти з інтернету неможливо, але обмежити обсяг відправляючої туди інформації легко.

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    Як зрозуміти, що додаток збирає ваші дані без дозволу

    Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…

    14.11.2024

    Google робить свій смартфон потужнішим за допомогою Linux

    В Android 15 QPR2 Beta 1 Google представила нову функцію - Terminal, що дозволяє запускати…

    14.11.2024

    Apple набирає обертів у галузі ШІ, поки конкуренти зволікають у розвитку

    Apple Intelligence з'явився тільки минулого місяця, і деякі з його найцікавіших функцій будуть доступні з…

    14.11.2024

    В Україні зросла кількість злочинів за участю популярних додатків

    За останні кілька років все частіше виявляється, що месенджери використовуються як інструменти для злочинів. З…

    14.11.2024

    Стало відомо, коли представлять смартфони Samsung Galaxy S25

    Схоже, компанія Samsung не буде вкотре зрушувати терміни запуску своїх флагманських смартфонів ближче до початку…

    14.11.2024

    В OpenAI запропонували владі США та їхнім союзникам об’єднатися для протистояння Китаю у сфері ШІ

    Компанія OpenAI виступила з пропозицією американській владі і союзникам США про створення "Північноамериканського договору зі…

    14.11.2024