Categories: Інтернет

Як видалити себе з інтернету

Share
Час читання: 2 хв.

Може здаватися, що всі дії людей в мережі залишаються ніким непоміченими, але це не так. Щоб уникнути поширення особистої інформації, потрібно повністю піти з інтернету. Про те, як це зробити, повідомляє ReadWrite.

Пошук

Спочатку необхідно просто вбити своє ім’я в пошук Google і подивитися, що видасть портал. Також варто ввести рідне місто і інші особисті дані.

Цей крок дозволить зрозуміти, з чого потрібно почати відхід з інтернету, скільки має бути роботи і як багато слідів в мережі залишив користувач за весь час.

Видалити облікові записи соціальних мереж

Найважливіший крок – видалення акаунтів в соціальних мережах. Профілі на таких сайтах, як Facebook, Twitter, Instagram і YouTube, часто містять багато інформації про користувачів. Обліковий запис потрібно видалити, а не деактивувати.

“Facebook надає дві опції: деактивацію і видалення “, – пояснює співробітник безпеки. ” ДеактивацІя не очищає ніяку інформацію і дозволяє користувачеві швидко повернутися на сайт. Видалення стирає всі дані “.

Такі сайти, як Twitter, LinkedIn і Instagram, працюють аналогічно, тому потрібно переконатися, що все зроблено правильно.

Зв’язатися з веб-майстрами

Є ймовірність, що інформація про користувача може потрапити в якийсь блог або сайт. В такому випадку необхідно зв’язатися з веб-майстром, який відповідає за веб-сайт. У більшості випадків їм доведеться фізично видаляти дані. Але тут вже як буде – можуть просто не відповісти.

Видалити інформацію з сайтів збору даних

В Інтернеті є безліч компаній, які збирають інформацію користувачів і продають її рекламодавцям і іншим зацікавленим сторонам. Деякі з них: Spokeo, PeopleFinder і Whitepages.com.

Можна, звичайно, заходити на кожен сайт окремо і самостійно все чистити, але це досить громіздкий процес. Всі портали мають свою власну унікальну політику: хтось вимагає відправляти факс з особистими даними, хтось – дзвонити по телефону.

Кращий спосіб – використовувати службу DeleteMe на Abine.com. За 130 доларів США в рік спеціальні механізми будуть чистити всю інформацію самостійно. Перевірка на наявність даних в мережі відбувається раз на кілька місяців.

Звичайно, повністю піти з інтернету неможливо, але обмежити обсяг відправляючої туди інформації легко.

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    Новий дизайн камери iPhone 17 розчарує всіх

    Інсайдери вже неодноразово ділилися інформацією про можливий редизайн камерного блоку в майбутніх моделях iPhone 17…

    18.02.2025

    DJI презентувала нові стабілізатори Osmo Mobile 7

    Китайський виробник DJI анонсував нову серію стабілізаторів, яка включає дві моделі: базову OM 7 та…

    18.02.2025

    Злиті рендери Samsung Galaxy A36 розкрили нові кольори

    Очікується, що незабаром Samsung представить Galaxy A36, і з’явились витоки рендерів нової моделі. Нещодавно в…

    18.02.2025

    Рендери розкрили дизайн Apple iPhone 17 Air та 17 Pro

    Пам’ятаєте недавні чутки про iPhone 17 Pro з камерою у вигляді козирка? Виявилося, що це…

    18.02.2025

    Дослідження показало, наскільки люди готові довіряти штучному інтелекту

    Штучний інтелект став частиною повсякденного життя, допомагаючи у виборі фільмів чи музики. Проте чи можна…

    18.02.2025

    ЄС посилить контроль над WhatsApp через його надмірну популярність

    WhatsApp, що належить Meta, перетнув важливий користувацький поріг, який зобов’язує його дотримуватися жорсткіших правил згідно…

    18.02.2025