Не так давно відбувся реліз веб-браузера Google Chrome нової 66-ї версії, яка принесла разом з собою ряд корисних і потрібних нововведень. Зокрема, «пошуковий гігант» навчив інтернет-оглядач автоматично блокувати рекламу, яка починає відтворюватися зі звуком відразу ж після потрапляння відвідувача на сайт. Для аналізу такого контенту використовується спеціальний алгоритм, проте, як виявилося, він працює не зовсім коректно.
Якщо користувачі залишилися задоволені новими функціональними можливостями Google Chrome, то більшість розробників зовсім іншої думки. Велика їх доля стверджує, що їх онлайн-ігри перестали коректно працювати в найпопулярнішому в світі веб-браузері, тому як спеціальний алгоритм боротьби з рекламою заважає завантаженні компонентів, необхідних для ігор повноцінної роботи. Багато з них втратили через це вже більше 85% свого доходу.
Один з розробників написав про те, що створюючи період автоблокування запуску будь-якого контенту компанія Google переслідувала тільки свої власні інтереси, щоб майданчик YouTube від цих заходів ніяк не постраждала. На думку багатьох авторів онлайн-додатків, американська корпорація додала в веб-браузер, яким користується понад 2 млрд людей, сиру функцію, тестування якої не проводилося належним чином.
Представники Google вже прокоментували цю інформацію і заявили про те, що компанія завжди відкрита для внесення будь-яких змін або виправлень в алгоритм пошуку контенту з автоматично запускається рекламою. Проте, після переговорів з «пошуковим гігантом», деяким розробникам порекомендувала використовувати нові WebAudio API для обходу блокування з боку браузера Chrome, однак для їх використання багато онлайн-ігри доведеться переписувати майже з нуля, запевняють їх творці.
Таким чином, 66-я версія Google Chrome позбавила користувачів підтримки важливого для багатьох контенту – онлайн-ігор, які просто відмовляються завантажуватися, немов до них хтось обмежив доступ. Вирішити цю проблему без використання WebAudio API поки що не вдалося, тому всім любителям пограти в ігри через браузер варто використовувати інші інтернет-оглядачі, яких сила-силенна – Opera, Edge, Safari, Mozilla і інші.
OpenAI відстає від плану щодо розробки нової версії свого флагманського штучного інтелекту GPT-5, який наразі…
Компанія Microsoft може дозволити стороннім виробникам створювати пристрої під брендом Xbox, включно з використанням власної…
Месенджер WhatsApp заявив про юридичну перемогу над розробником шпигунського програмного забезпечення Pegasus в особі ізраїльської…
Xiaomi випустила оновлення HyperOS 2 для кількох моделей своїх пристроїв. Оновлення вносить значні зміни в…
Інсайдер Debayan Roy опублікував на своїй сторінці в соцмережі X (раніше Twitter) характеристики підготовлюваного до…
Кожного разу, коли я оновлюю смартфон, завжди сподіваюся, що він стане швидшим і зручнішим у…