Майже десять років тому, в 2009 році, був запущений месенджер WhatsApp, число активних користувачів якого зараз перевищує позначку в 1,4 млрд осіб. Простіше кажучи, їм користується майже кожна четверта людина на планеті. Успіх цього сервісу пояснюється тим, що він став першим у своєму класі, тоді як Viber і Telegram з’явилися лише кілька років тому. З тих пір команда розробників постійно покращувала свій месенджер, однак в ньому як і раніше присутні недоліки, які відносять його до «доісторичної епохи».
Потрібно відразу помітити, що WhatsApp – це зручний сервіс для спілкування, в якому багато корисних функцій, однак в ньому є і критичний мінус, який зводить всі плюси на «ні». Полягає він в процесі синхронізації даних, який просто жахливий у всіх відносинах. Такий підхід в сучасному світі вже давно майже ніде не використовується, проте адміністрація сервісу продовжує його підтримувати.
Вся суть в тому, що даний сервіс для спілкування і раніше зберігає всі дані на одному мобільному пристрої. Якщо раптом з телефоном щось трапиться, а резервна копія в Google Drive або iCloud Drive не робити, все листування буде безповоротно втрачене, також як і фотографії, документи та інші файли. Не так давно був випущений клієнт WhatsApp для комп’ютерів, але користуватися ним можна за умови, що смартфон є основою для обміну даними.
Якщо мобільний пристрій вимкнено або не має з’єднання мережі, користуватися WhatsApp на комп’ютері виявиться просто неможливо. Говорити про версії для планшетів так і зовсім не доводиться, тому як за 9 років перебування на ринку месенджер так і не обзавівся нею. У всього цього є тільки одна єдина причина – спосіб синхронізації даних, при якій вся інформація зберігається на одному мобільному пристрої і ніде більше.
У тому ж Telegram користувач може прив’язати до одного номеру хоч п’ять різних пристроїв, в тому числі смартфонів, щоб потім мати можливість спілкуватися з будь-якого з них незалежно від того, в якому стані знаходяться інші телефони. Простіше кажучи, цей месенджер дозволяє увійти в свій аккаунт з будь-якого місця і отримати доступ до всіх даних, тоді як WhatsApp не дозволяє цього робити, пропонуючи лише довантажити інформацію з основного пристрою.
Це і є та сама причина, через яку від WhatsApp варто назавжди відмовитися, ну або принаймні до тих самих пір, поки розробники не вирішать цю проблему і не почнуть використовувати сучасні підходи, при яких користуватися одним обліковим записом можна на безлічі пристроїв , які зможуть працювати незалежно один від одного. Залишається вірити, що адміністрація цього сервісу реалізують цю функцію в найближчим часом, тому як без неї користуватися WhatsApp після Telegram немає абсолютно ніякого бажання.
Ряди "вінтажних" і "застарілих" пристроїв Apple поповнили одразу кілька гаджетів. Що ще відомо Нагадаємо, що…
Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…
Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…
Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…
Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…
Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…
View Comments
Я думаю что и хорошо что никто кроме тебя не зайдет в переписку.Для кого минус для кого плюс.