Майже десять років тому, в 2009 році, був запущений месенджер WhatsApp, число активних користувачів якого зараз перевищує позначку в 1,4 млрд осіб. Простіше кажучи, їм користується майже кожна четверта людина на планеті. Успіх цього сервісу пояснюється тим, що він став першим у своєму класі, тоді як Viber і Telegram з’явилися лише кілька років тому. З тих пір команда розробників постійно покращувала свій месенджер, однак в ньому як і раніше присутні недоліки, які відносять його до «доісторичної епохи».
Потрібно відразу помітити, що WhatsApp – це зручний сервіс для спілкування, в якому багато корисних функцій, однак в ньому є і критичний мінус, який зводить всі плюси на «ні». Полягає він в процесі синхронізації даних, який просто жахливий у всіх відносинах. Такий підхід в сучасному світі вже давно майже ніде не використовується, проте адміністрація сервісу продовжує його підтримувати.
Вся суть в тому, що даний сервіс для спілкування і раніше зберігає всі дані на одному мобільному пристрої. Якщо раптом з телефоном щось трапиться, а резервна копія в Google Drive або iCloud Drive не робити, все листування буде безповоротно втрачене, також як і фотографії, документи та інші файли. Не так давно був випущений клієнт WhatsApp для комп’ютерів, але користуватися ним можна за умови, що смартфон є основою для обміну даними.
Якщо мобільний пристрій вимкнено або не має з’єднання мережі, користуватися WhatsApp на комп’ютері виявиться просто неможливо. Говорити про версії для планшетів так і зовсім не доводиться, тому як за 9 років перебування на ринку месенджер так і не обзавівся нею. У всього цього є тільки одна єдина причина – спосіб синхронізації даних, при якій вся інформація зберігається на одному мобільному пристрої і ніде більше.
У тому ж Telegram користувач може прив’язати до одного номеру хоч п’ять різних пристроїв, в тому числі смартфонів, щоб потім мати можливість спілкуватися з будь-якого з них незалежно від того, в якому стані знаходяться інші телефони. Простіше кажучи, цей месенджер дозволяє увійти в свій аккаунт з будь-якого місця і отримати доступ до всіх даних, тоді як WhatsApp не дозволяє цього робити, пропонуючи лише довантажити інформацію з основного пристрою.
Це і є та сама причина, через яку від WhatsApp варто назавжди відмовитися, ну або принаймні до тих самих пір, поки розробники не вирішать цю проблему і не почнуть використовувати сучасні підходи, при яких користуватися одним обліковим записом можна на безлічі пристроїв , які зможуть працювати незалежно один від одного. Залишається вірити, що адміністрація цього сервісу реалізують цю функцію в найближчим часом, тому як без неї користуватися WhatsApp після Telegram немає абсолютно ніякого бажання.
OpenAI відстає від плану щодо розробки нової версії свого флагманського штучного інтелекту GPT-5, який наразі…
Компанія Microsoft може дозволити стороннім виробникам створювати пристрої під брендом Xbox, включно з використанням власної…
Месенджер WhatsApp заявив про юридичну перемогу над розробником шпигунського програмного забезпечення Pegasus в особі ізраїльської…
Xiaomi випустила оновлення HyperOS 2 для кількох моделей своїх пристроїв. Оновлення вносить значні зміни в…
Інсайдер Debayan Roy опублікував на своїй сторінці в соцмережі X (раніше Twitter) характеристики підготовлюваного до…
Кожного разу, коли я оновлюю смартфон, завжди сподіваюся, що він стане швидшим і зручнішим у…
View Comments
Я думаю что и хорошо что никто кроме тебя не зайдет в переписку.Для кого минус для кого плюс.