Microsoft заблокувала популярний торрент-клієнт uTorrent

Час читання: 2 хв.

Найпопулярнішим торрент-клієнтом сучасності є uTorrent. За допомогою цієї програми мільйони людей можуть завантажувати на свої комп’ютера / планшети піратський контент, в тому числі фільми, ігри, серіали, програми, музику і багато іншого. Тим не проте, компанія Microsoft вирішила заблокувати роботу даного програмного забезпечення на комп’ютерах під управлінням Windows, вважаючи цю програму небезпечною для використання.

Реклама

Багато користувачів Windows зіткнулися з проблемою, при якій вбудована в «віндовс» система захисту під назвою Windows Defender визначає додаток uTorrent як потенційно небажане, тому як воно має погану репутацію і може негативно вплинути на продуктивність будь-якого комп’ютера, навіть найпотужнішого. Про все це сказано на спеціальній сторінці на офіційному сайті компанії Microsoft.

Система захисту Windows Defender автоматично додає uTorrent в карантин, тим самим заважаючи його роботі. Через це зробити його запуск стає неможливо. Це програмне забезпечення можна додати до списку дозволених антивіруса, однак про те, як це зробити, знають лише одиниці з мільйонів. Деякі користувачі відзначили, що антивіруси від багатьох інших розробників, в тому числі ESET, Sophos і TrendMicro, також вважають даного програмне забезпечення небезпечним для використання.

Зараз читають  Microsoft зупиняє спірну функцію Windows 11 для вдосконалення

Співробітники компанії BitTorrent Inc, що створилася uTorrent, вже заявили, що проблема блокування роботи фірмового програмного забезпечення дійсно має місце бути. Проте, з нею зіткнулися лише 5% користувачів із загального числа. Розробники запевняють, що в одній з останніх збірок вони використовували новий код, на який антивірусне ПЗ і реагує. Ця збірка вже видалена з офіційного сайту, однак у всіх користувачів, у яких встановлена ​​саме вона, торрент-клієнт як і раніше не буде працювати.

Щоб користуватися uTorrent на Windows необхідно завантажити з офіційного сайту розробників одну з двох збірок, тому як вирішити проблему можна тільки таким чином, або додати програмне забезпечення в список виключень у всіх засобах захисту операційної системи, в тому числі сторонніх.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОakket.com

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.