Швидкість запуску Google Chrome можна збільшити в кілька разів

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Кілька днів тому вдалося з’ясувати, що веб-браузер Google Chrome стежить за власниками комп’ютерів, здійснюючи постійні пошук файлів. Як вдалося з’ясувати, робить він це з самого кінця 2017 року, як тільки в інтернет-браузері з’явився вбудований антивірус, який шукає шкідливе програмне забезпечення, здатне негативно позначатися на роботі будь-яких функцій. Проте, у цій функції є один баг, який значно скорочує швидкість запуску браузера.

Користувачі помітили, що в Google Chrome ось уже як кілька місяців присутній баг, через який він запускається дуже довго. Відбувається це через те, що браузер під час запуску перевіряє всі файли з історії сканування. Якщо їх дуже багато, або ж серед них знайдуться биті (скачані не до кінця), то процес перевірки буде відбуватися знову і знову, тим самим приводячи до дуже сильної затримки в швидкості запуску веб-браузера.Команда розробників Google вже підтвердила наявність такого недоліку в Chrome, пообіцявши виправити його найближчим часом, з релізом нової версії браузера. Проте, всі користувачі вже зараз можуть збільшити швидкість роботи інтернет-оглядача в кілька разів. Для цього необхідно видалити всі завантажені файли, або ж перенести їх в іншу папку. В такому випадку браузера перестане виконувати перевірку, завдяки чому він почне запускатися моментально.Зробити це дуже просто. Для цього необхідно у верхньому меню налаштувань натиснути на «загрузки», після чого в відкритому розділі натиснути на розташовану праворуч кнопку «Видалити все». В такому випадку історія сканування буде видалена, але файли збережуться. При бажанні, історію можна вручну відредагувати, видаляючи кожен файл окремо.

Якщо таких декілька тисяч, то на це може піти кілька годин часу. Після очищення історії, необхідно повністю закрити Google Chrome і запустити заново. Якщо все було зроблено правильно, він запуститься за частки секунди. Раніше стало відомо про те, що незабаром веб-браузер від Google отримає новий дизайн Material Design 2.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОakket.com

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.