Приблизний час читання:4 хв

Google Chrome стежить за вашими файлами, користувачі в жаху

0

Ми вже не раз говорили про те, що Google стежить за своїми користувачами. Починаючи від геолокації, закінчуючи особистими даними.

Здається, на цьому компанія не зупинилася.

Спеціаліст з кібербезпеки Келлі Шортрідж виявила, що браузер Chrome сканує всі файли і документи на комп’ютерах користувачів. Наприклад, менеджер файлів Canarytoken запускається «хромом» без її відома.

View image on Twitter

I WAS WONDERING WHY MY CANARYTOKEN (A FILE FOLDER) WAS TRIGGERING & DISCOVERED THE CULPRIT WAS CHROME.EXE. TURNS OUT GOOGLECHROME QUIETLY BEGAN PERFORMING AV SCANS ON WINDOWS DEVICES LAST FALL. WTF M8? THIS IS NOT A SYSTEM DIR, EITHER, IT’S IN \ DOCUMENTS \

Користувачі майже миттєво відповіли на це повідомлення і підтвердили інформацію. Інші експерти теж.
Представник Google Джастін Шу не залишив питання без уваги. Спеціальний утиліт Chrome Cleanup Tool сканує файли на комп’ютері в пошуку шкідливого ПО, здатного впливати на роботу Chrome і порушувати безпеку користувачів.

БРАУЗЕР ПЕРІОДИЧНО СКАНУЄ ПРИСТРІЙ НА НАЯВНІСТЬ ПОТЕНЦІЙНО ШКІДЛИВИХ ПРОГРАМ.

ЯКЩО ВИ ДОЗВОЛИЛИ CHROME АВТОМАТИЧНО ВІДПРАВЛЯТИ В GOOGLE ІНФОРМАЦІЮ ПРО МОЖЛИВІ ЗАГРОЗИ БЕЗПЕКИ, ТО ПЕРЕДАВАТИСЯ БУДУТЬ ЯК МЕТАДАНІ ПІДОЗРІЛОГО ПО, ТАК І ПОВ’ЯЗАНІ З НИМ СИСТЕМНІ НАСТРОЙКИ. – витяг з правил Google

Шу також зазначив, що Chrome Cleanup Tool не може впливати на дані користувачів. У неї немає адміністраторських прав.

Популярні новини  На головній сторінці Chrome з'явилася реклама

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут