Categories: Інтернет

Google Chrome навчився зберігати всі паролі з браузера в окремий файл

Share
Час читання: 2 хв.

Веб-браузер Google Chrome постійно отримує підтримку нових функцій і можливостей, які дійсно можуть бути корисні і цікаві широкому колу користувачів. Хоч цей інтернет-оглядач і є найпопулярнішим в світі з великим відривом від своїх конкурентів, однак компанії Mozilla і Opera постійно вдосконалюють власне ПО, тому фахівцям «пошукового гіганта» розслаблятися не доводиться.

Сьогодні, 8 березня, відбувся реліз нової девелоперської версії Google Chrome, у якій з’явилася корисна функція. Тепер через цей веб-браузер можна зберігати всі відомі йому паролі і логіни від них в окремий файл для його подальшого експорту. Таку функцію американська корпорація додала для зручного і швидкого перенесення наявних даних в різного роду менеджери або ж браузери, якщо вони підтримують таку функцію.

Щоб зберегти всі паролі з Google Chrome в один файл, який потім можна викласти хоч у вільний доступ, необхідно встановити веб-браузер Chrome Dev (для розробників), після чого відкрити меню «Налаштування» і натиснути на кнопку «Експорт паролів», давши своє згоду. Інформацію про цю функцію розмістив співробітник Google Франсуа Бофор, зробивши публікацію у фірмовій соціальній мережі Google+.

Експортований файл з логінами і пароля від різних веб-сайтів буде мати розширення .CSV, який є універсальним для всіх менеджерів паролів. Всі бажаючі хоч зараз можуть особисто ознайомитися з новою функціональною можливістю, просто завантаживши та встановивши на свій комп’ютер Mac або PC додаток Chrome Dev.

Реліз функції збереження паролів з браузера в окремий файл очікується з релізом однією з наступних стабільних версій Google Chrome, а відбудеться це в квітні-травні нинішнього року. Очікується, що така функція спростить перенесення даних з одного інтернет-оглядача в сторонні додатки.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Baidu показала інноваційні окуляри з інтегрованим штучним інтелектом

    Китайська компанія Baidu представила свої нові розумні окуляри під назвою Xiaodu AI Glasses на конференції…

    15.11.2024

    Вийшов другий сезон “Таємниця бункера” на Apple TV+

    Сьогодні, 15 листопада, на стримінговому сервісі Apple TV+ відбулася прем'єра другого сезону "Таємниця бункера" -…

    15.11.2024

    Google припиняє показ політичної реклами в країнах ЄС

    Google заявила про рішення припинити показувати політичну рекламу в Європейському Союзі, починаючи з жовтня 2025…

    15.11.2024

    Samsung Galaxy S25 отримає 12 ГБ оперативної пам’яті

    Не представлений поки що офіційно Samsung Galaxy S25 протестували в Geekbench, завдяки чому стало відомо…

    15.11.2024

    TSMC перенесла запуск нового заводу в США на 2025 рік

    Наразі плани TSMC у Сполучених Штатах залежать від поточної політичної ситуації. Як повідомляє Digitimes, компанія…

    15.11.2024

    Samsung планує представити Galaxy S25 на початку 2025 року

    Любителі мобільних пристроїв чекають чергових флагманських смартфонів, і на черзі апарати Samsung Galaxy S. Їхня…

    15.11.2024