Categories: Інтернет

Google Chrome навчився зберігати всі паролі з браузера в окремий файл

Share
Час читання: 2 хв.

Веб-браузер Google Chrome постійно отримує підтримку нових функцій і можливостей, які дійсно можуть бути корисні і цікаві широкому колу користувачів. Хоч цей інтернет-оглядач і є найпопулярнішим в світі з великим відривом від своїх конкурентів, однак компанії Mozilla і Opera постійно вдосконалюють власне ПО, тому фахівцям «пошукового гіганта» розслаблятися не доводиться.

Сьогодні, 8 березня, відбувся реліз нової девелоперської версії Google Chrome, у якій з’явилася корисна функція. Тепер через цей веб-браузер можна зберігати всі відомі йому паролі і логіни від них в окремий файл для його подальшого експорту. Таку функцію американська корпорація додала для зручного і швидкого перенесення наявних даних в різного роду менеджери або ж браузери, якщо вони підтримують таку функцію.

Щоб зберегти всі паролі з Google Chrome в один файл, який потім можна викласти хоч у вільний доступ, необхідно встановити веб-браузер Chrome Dev (для розробників), після чого відкрити меню «Налаштування» і натиснути на кнопку «Експорт паролів», давши своє згоду. Інформацію про цю функцію розмістив співробітник Google Франсуа Бофор, зробивши публікацію у фірмовій соціальній мережі Google+.

Експортований файл з логінами і пароля від різних веб-сайтів буде мати розширення .CSV, який є універсальним для всіх менеджерів паролів. Всі бажаючі хоч зараз можуть особисто ознайомитися з новою функціональною можливістю, просто завантаживши та встановивши на свій комп’ютер Mac або PC додаток Chrome Dev.

Реліз функції збереження паролів з браузера в окремий файл очікується з релізом однією з наступних стабільних версій Google Chrome, а відбудеться це в квітні-травні нинішнього року. Очікується, що така функція спростить перенесення даних з одного інтернет-оглядача в сторонні додатки.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Перші рендери iPhone 17 Pro Max: що зміниться в дизайні

    Коли я пишу ці слова, до релізу iPhone 17 залишається близько десяти місяців, але вже…

    17.12.2024

    Топ-5 помилок, яких слід уникати під час встановлення Windows

    Хочете встановити або перевстановити Windows? Давайте я поділюся тим, на що варто звернути увагу, щоб…

    17.12.2024

    Функції штучного інтелекту iPhone виявилися нецікавими користувачам

    Сьогодні більшість виробників смартфонів робить акцент на ШІ-можливостях своєї продукції. Аналітична компанія SellCell вирішила перевірити,…

    17.12.2024

    Яку електроніку найчастіше купують батьки дітям

    Сучасні діти з раннього віку живуть в оточенні гаджетів. Смартфон є найпопулярнішою покупкою для дітей,…

    17.12.2024

    Європа запускає проект для конкуренції з Starlink

    Європейський Союз запускає масштабний космічний проєкт IRIS², спрямований на створення угруповання з 290 супутників зв'язку…

    17.12.2024

    Топ смартфонів початку 2025 року: найцікавіші моделі на ринку

    Ринок смартфонів у 2025 році продовжує дивувати користувачів інноваціями, високотехнологічними рішеннями та широким вибором пристроїв…

    17.12.2024