Розширюючи мережу сервісів для покращення обслуговування громадян, система Пенсійного фонду України на сьогодні пропонує високий рівень обслуговування та широкий спектр інформаційних послуг. Зокрема, веб-портал ПФУ – популярний та зручний механізм отримання інформації не тільки для пенсіонерів, а і для працюючих осіб.
Зареєструвавшись на веб-порталі ПФУ, кожен працюючий громадянин має змогу бачити в своєму «особистому кабінеті» дані про те, чи сплачує роботодавець за нього внески, в якому розмірі, отримати відомості про спеціальний або пільговий стаж (за його наявності). Маючи таку інформацію, працівник може легко контролювати накопичення свого страхового стажу для майбутньої пенсії, і якщо виникають якісь питання, одразу розпочати їх вирішувати, а не чекати, коли настане пенсійний вік.
Пенсіонери завдяки сервісу можуть отримати дані з власної пенсійної справи, де зазначаються вид і сума призначеної пенсії, до того ж – з урахуванням усіх надбавок, підвищень, грошових допомог, індексацій та інших доплат.
Крім того, на сторінках порталу є графіки прийому керівництва Пенсійного фонду, адреси управлінь Фонду; інформація про умови, порядок призначення, перерахунку та виплати пенсій; зразки бланків, заяв, інших документів, необхідних для призначення та перерахунку пенсій.
Наприклад, громадянка Шевченко хоче дізнатися про свій страховий стаж. Що необхідно зробити? Зареєструватися на веб-порталі, зайти в «Особистий кабінет» та переглянути наявну інформацію про особу.
А буває так, що користувач не знайшов на веб-порталі необхідних даних. Що робити в такому разі? Вихід є: необхідно надіслати запит.
Наприклад, громадян Петренко зареєструвався на веб-порталі Пенсійного фонду, щоб дізнатися про свій страховий стаж, із врахуванням проходження військової служби з липня 2000 року. Але необхідних даних цей користувач не знайшов, тому через веб-портал відправив запит щодо надання необхідної йому інформації. Наступного дня він отримав відповідь про те, що відомості про суми нарахованого грошового забезпечення військовослужбовця подаються до Пенсійного фонду військовими частинами, починаючи з червня 2016 року. Тож дані про свій стаж з червня 2016-го він може бачити на веб-порталі, а за період до цього часу страховий стаж військовослужбовцям обчислюється на підставі довідки про проходження військової служби. Таким чином, громадянин Петренко за допомогою веб-порталу Пенсійного фонду України отримав інформацію та роз’яснення щодо свого страхового стажу – не виходячи з дому, не витрачаючи час і кошти на транспорт.
Очікується, що Samsung представить серію Galaxy S25 вже в січні. Імовірно, це станеться 22 січня…
У запеклій конкуренції з Google компанія OpenAI зняла обмеження на доступ до ChatGPT Search для…
The Wall Street Journal стверджує, що ця модель не буде дорожчою за iPhone 17 Pro…
Нове опитування фахівців з компанії SellCell показує, що більшість функцій Apple Intelligence не несуть ніякої…
Ілон Маск підтвердив, що його команда соціальної мережі X (Twitter) працює над створенням фірмового сервісу…
Компанія Apple готує до виходу Macbook монструозних розмірів. Про це пише MacRumors. Що відомо Згідно…
View Comments
не виходячи з дому???
Потрібен особистий візит до пенсійного фонду
Бла Бла Бла, свій стаж, пенсіонери, в райцентрі, інтернет, запит, Бла Бла Бла.
Для многих пользы 0, а бабла, наверное, спилили много! Долг Украины 2 трлн.грн, а правительство х---й занимается! Сначала ДОЛГИ ОТДАТЬ НАДО, а потом всякой ерундой заниматься!
Поржал в очередной раз. Хотел зарегестрироваться, прочитал внимательно, нужен код. А код, господа, выдают по письменному заявлению в пенсионном фонде в километровой очереди. В, этом, уникальность нового сервиса "для працівників та пенсіонерів"?
Чудово. От тільки сайт за посиланням станом на 22-00 20/02/18 - не працює.
Вывод: как всегда нае........ Спасибо правительству и лично ....!
А я завжди казав - вішати треба більше