«Демонічна» дитина 8 годин тероризувала пасажирів

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Один з пасажирів трансатлантичного рейсу з Німеччини в Ньюзарк, штат Нью-Джерсі в США опублікував на YouTube відеозапис, зроблений на борту.

На кадрах видно, як дитина дошкільного віку стрибає по сидіннях і верещить. Все це відбувається з явного схвалення матері неповнолітнього.

Автор ролика пояснив, що така поведінка тривала всі 8 годин польоту і назвав дитину «демонічною». Один з коментаторів зауважив, що крики дитини нагадують «озвірілу скажену собаку».

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Коли саме стався інцидент, не уточнюється. Автор ролика має намір звернутися зі скаргою в авіакомпанію, що здійснювала рейс.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОlenta.ru

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.