Categories: Інтернет

Неймовірно корисна і потрібна можливість Telegram, про яку зобов’язаний знати кожен

Share
Час читання: 2 хв.

З кожним днем ​​месенджер Telegram стає все більш популярним засобом для спілкування. Розробники всіляко сприяють цьому, регулярно додаючи в свій сервіс корисні функції і можливості, про які просять користувачі. Кілька місяців тому творці Telegram додали в нього вкрай корисну і потрібну опцію, про існування якої просто зобов’язана знати кожна людина, оскільки вона може значно спростити життя.

Як правило, з якимись абонентами через Telegram потрібно спілкуватися найчастіше, проте через велику кількість інших чатів пріоритетні відходять на другий план. Ситуація ускладнюється ще й тим, що багато користувачів підписані на кілька каналів, регулярно публікують різну інформацію, а вона виглядає так, немов її відправив співрозмовник. На щастя, тепер будь-який чат можна зробити пріоритетним, закріпивши його в самому верху розділу з повідомленнями.

Щоб зробити це необхідно відкрити розділ з усіма чатами, після чого натиснути і утримувати палець на того співрозмовника або каналі, який потрібно закріпити в самому верху. Якщо все було зроблено правило, то вже через 1-2 секунди на екрані смартфона відобразиться меню, в якому буде опція «Закріпити». На неї і потрібно натиснути, після чого обраний чат закріпиться у верхній частині месенджера Telegram і буде там абсолютно завжди, навіть якщо надійшли свіжіші повідомлення.

Таких закріплених чатів може бути не більше п’яти, проте ніяк переміщати їх один між одним не можна, тому варто заздалегідь задуматися над тим, в якому порядку вони будуть розташовуватися. Спочатку потрібно закріплювати ті чати, які повинні бути нижче, а вже потім ті, що вище. Це неймовірно корисна і потрібна можливість Telegram, про яку знають лише одиниці. З її допомогою можна виділити із загальної маси повідомлення від конкретних каналів або людей, щоб завжди бачити їх в першу чергу.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
  • Останні записи

    Apple оголосила про завершення підтримки двох культових моделей iPhone

    Ряди "вінтажних" і "застарілих" пристроїв Apple поповнили одразу кілька гаджетів. Що ще відомо Нагадаємо, що…

    15.11.2024

    4 прості налаштування, які допоможуть продовжити час роботи пристрою

    Пам'ятаєте ті часи, коли телефони могли працювати кілька днів без підзарядки? Це було реально, особливо…

    15.11.2024

    Xiaomi анонсувала нову версію операційної системи HyperOS 2

    Компанія Xiaomi анонсувала вихід нової операційної системи HyperOS 2, яка буде заснована на Android 15.…

    15.11.2024

    Wi-Fi 8 запропонує швидкість як у Wi-Fi 7, але з більшою надійністю

    Бездротові технології продовжують розвиватися. Хоча організація IEEE ще не затвердила стандарт Wi-Fi 7, уже ведеться…

    15.11.2024

    Акції Samsung досягли максимального зростання з початку 2021 року

    Здавалося б, південнокорейського гіганта Samsung Electronics вже довго переслідують невдачі, і котирування його акцій з…

    15.11.2024

    Названо точну дату презентації Samsung Galaxy S25

    Кілька днів тому в мережі з'явилася інформація, що Samsung проведе презентації серії Galaxy S25 вже…

    15.11.2024