Яким буде інтернет в 2046 році: розробники створили сервіс, який переносить на 25 років вперед

47

Новий проект організації “Архів Інтернету” (Internet Archive) показав, як Всесвітня павутина може виглядати в 2046 році.

“Архів Інтернету” є розробником сервісу Wayback Machine, що дозволяє повернутися в минуле і подивитися, як виглядали старі версії веб-сайтів.

Тепер організація в честь свого 25-річного ювілею запустила систему, діаметрально протилежну Wayforward Machine, пророкує, яким стане Інтернету в майбутньому. Сервіс дозволяє заглянути максимум на 25 років вперед – досить просто ввести Вас веб-адреса.

“Спробуйте наш новий Wayforward Machine, щоб зануритися в світ, де доступ до знань перебуває під загрозою”, – відзначили творці сервісу на сайті .

2ee330234-7217873c909c12e012b70276122eb355.jpg (59 KB)

              Так може виглядати Facebook в майбутньому

Судячи з результатів прогнозу, до 2046 року сторінки в Інтернеті кишітиме анімованими рекламними банерами, невразливими для розширень-блокувальників і антиспам, які також будуть “тікати” від курсора. Крім того, користувачі будуть стикатися з попередженнями про порушення закону при переході на заборонені сайти.

Деякі сервіси можуть також вимагати біометричні документи для підтвердження особи. При цьому популярні ресурси почнуть поголовно вимагати гроші за перегляд контенту. Можуть з’являтися спливаючі вікна наступного характеру: “Власник зробив цей контент недоступні на політичному блоці. Авторське право на цей матеріал було продовжено ще на 200 років”.

Творці Wayforward Machine припускають, що в 2023 році влада по всьому світу заборонять наскрізне шифрування даних, в 2024 року візьмуть “драконівські” закони про цифрове авторське право.

У 2043 році «Архів Інтернету” буде змушений піти в підпілля разом з іншими проектами, відкрито поширюють знання, а в 2044 році знищать останню фізичну копію роману Джорджа Оруела “1984”, який згодом стане символом повстання проти диктатури в Інтернеті.

Зрозуміло, це все лише фантазії і суб’єктивні припущення розробників, а не достовірне передбачення майбутнього всього людства. Мета Wayforward Machine полягає в тому, щоб вказати користувачам мережі небезпечні загрози для відкритого Інтернету та безкоштовних сервісів, таких як Wayback Machine.

Популярні новини  15 жовтня: яке сьогодні свято, прикмети і що не можна робити

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я