Інтернет

Експерт пояснив, чому не варто писати свої ім’я та прізвище в інтернеті

Share

Використовуючи ваше ім’я і прізвище, знайдені в інтернеті, шахраї можуть писати вашим друзям і рідним, вимагаючи гроші або зібрати про вас інформацію, яку в майбутньому використовують як шантаж. Про це розповів керівник команди розробки месенджера Gem4me.

Всі ми робимо помилки, професійні або особисті, а інтернет, як відомо, пам’ятає все. ” Пристрасть до азартних ігор, зловживання алкоголем, зв’язок на стороні – що завгодно може стати приводом заплатити людям, в чиї руки потрапила ця інформація. І вам пощастить, якщо це буде одноразовий платіж, а не кабала на все життя “, – вказав експерт.

Багато людей, які не приховують своє ім’я, вважають за потрібне ще й похвалитися рівнем добробуту – постійно публікують фото з дорогих готелів, з престижних курортів і з дому, не приховуючи при цьому геолокації.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

” Все це є чи не відкритим закликом до злодіїв: ось ця людина, дані якого всім відомі, зараз знаходиться на курорті в іншій країні, а значить, саме час забратися до нього додому “, – зазначає співрозмовник.

Тренд про захист даних користувачів не випадково зараз набирає таку силу. Люди починають розуміти, що висока ступінь відкритості означає низький ступінь захисту, і вживають заходів. Хтось перестав реєструватися в соціальних мережах під реальним ім’ям і навчився прати “мітки” місця і часу з фотографій. Хтось перейшов на спілкування в месенджери, які дозволяють не використовувати реальні дані і захищають листування від витоків.

” Зверніть увагу, дійсно відомі і заможні люди завжди уникають публічності – мало у кого є відкритий профіль у соціальних мережах, а якщо і є, то він ведеться з дотриманням всіх заходів безпеки. На Заході зараз користується популярністю ідея повної відмови від соцмереж: вважається, що це ознака вільної людини, який може дозволити собі жити без прив’язки до інтернету “, – резюмував експерт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Скарбик Павло

Закінчив ТНТУ, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, нові медіа, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

Опублікував
Скарбик Павло
Tags: шахраї
  • Останні записи

    Куо: Apple Watch Ultra майже не отримають апаратних оновлень цього року

    Трохи більше півроку тому аналітик ланцюжка поставок Apple Мінг-Чі Куо заявив, що шанси на запуск…

    02.05.2024

    В Україні готують законопроект про роботу Telegram, Tik-Tok і YouTube

    Влада України зможе вимагати від соцмереж блокувати той чи інший канал. «В Україні готують законопроект…

    02.05.2024

    Смартфони на Android скоро отримають новий спосіб керування налаштуваннями виведення звуку

    Схоже, Google працює над цікавою новою можливістю для користувачів Android – можливістю керування виведенням звуку…

    01.05.2024

    У росії створюють РЕБ-дрон із штучним інтелектом

    Російська компанія «Герань» заявила про створення мобільної установки «Абзац», яка, за їхніми словами, здатна боротися з безпілотними літальними…

    01.05.2024

    Телефон на зарядці всю ніч: шкідливо чи ні

    Багато власників смартфонів побоюються залишати гаджети на зарядці на всю ніч і правильно роблять. Пояснюємо,…

    01.05.2024

    Мільярди смартфонів в небезпеці через дефект клавіатури

    Нещодавній звіт фахівців з кібербезпеки з Citizen Lab виявив суттєвий недолік безпеки в кількох популярних…

    01.05.2024