Користувачі сервісу витратили 100 мільярдів годин на перегляд ігрового контенту. Найпопулярнішою грою як і раніше залишається Minecraft. Червнева презентація Sony на шматки порвала по результатам пошуку презентацію Xbox, але найпопулярнішим відео в YouTube виявився інший ролик.
На найвідомішому відеосервісі інтернету зареєстровано 40 мільйонів активних ігрових каналів, на перегляд відео яких в 2020 році користувачі витратили понад 100 мільярдів годин. З 100 мільярдів годин 10 мільярдів витрачено на перегляд стрімів ігор.
Найбільше переглядів отримала Minecraft – 201 мільярд, на другому місці Roblox – 75 мільярдів. Ролики з Garena Free Fire, GTA V і Fortnite переглянули приблизно по 70 мільярдів раз. Найпопулярніші стріми у Minecraft, Garena Free Fire, Fortnite, GTA V і PUBG Mobile.
У 2020 році кількість підписників ігрових каналів багаторазово зросла. 80 тисяч каналів має понад 100 тисяч послідовувачів, а 1000 каналів подолали позначку в 5 мільйонів користувачів.
У зв’язку з пандемією всі ігрові заходи були перенесені в онлайн. Найпопулярнішими презентаціями, які пройшли на YouTube, виявилися Brawl Stars: Brawl Talk – Summer of Monsters , яка набрала 23,5 мільйони переглядів, PS5 – The Future of Gaming Show (15,5 мільйона) і Xbox Games Showcase (950 тисяч).
Справедливості заради, до переглядів Xbox Games Showcase слід додати перегляди трансляцій цього заходу на каналі iXBT.Games , яку подивилися 126 тисяч разів. Втім, це все одно істотно менше, ніж у шоу PS5.
Google презентувала нову архітектуру нейронних мереж під назвою Titans, яка, за словами її розробників, дозволяє…
Смартфон Google Pixel 8a очолив рейтинг найкращих недорогих смартфонів на початок 2025 року за версією…
Найближчими місяцями Apple планує запустити новий Mac Pro, який, як очікується, стане найпотужнішим пристроєм у…
США запроваджують жорсткіші обмеження на експорт чипів та технологій штучного інтелекту, прагнучи зберегти перевагу у…
Згідно з джерелом, пристрій буде доступний для попередніх замовлень одразу після офіційного анонсу та надійде…
Нещодавно вчені зробили вражаюче відкриття: штучний інтелект уже зараз може створити копію особистості людини всього…