IBM змінила керівника українського офісу

112
Гендиректором представництва корпорації став український топ-менеджер.

Технологічна корпорація IBM повідомила, що з 1 січня генеральним директором представництва компанії в Україні призначено українця Валерій Шляхов.

Шляхов більше десяти пропрацював в американській компанії Sun Microsystems, яка до поглинання в 2010 році корпорацією Oracle була великим виробником серверів.

Протягом восьми років він очолював представництво Sun Microsystems в Україні та Молдові, а потім відповідав за роботу компанії в регіоні СНД.

Після цього Шляхов чотири роки працював в німецькій компанії Wincor Nixdorf, яка спеціалізується на виробництві банківського устаткування. А останні 3,5 року очолював засновану ним українську IT-компанію Retail Service, яка надає послуги у сфері роздрібної торгівлі.

Популярні новини  Шопінг у Польщі: які зміни запровадили щодо Tax Free

«Я радий можливості застосувати в компанії IBM весь мій досвід і знання українського ринку IТ-сервісів. В умовах постійно мінливої ​​ринкової кон’юнктури просунута аналітика і передові технології IBM дають відмінні можливості для цифрової трансформації бізнесу замовників», – прокоментував своє призначення Шляхов.

Відзначається, що на посаді гендиректора українського офісу IBM він змінив Пенко Динева, який обіймав цю посаду попередні сім років.

джерело

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я