Один з найпопулярніших провайдерів в Україні підвищує тариф на кабельне телебачення

0
3870

Один з найпопулярніших операторів зв’язку, який надає телекомунікаційні послуги в ряді міст України – Triolan – підвищує тариф на кабельне телебачення.

З 1 січня 2018 року користувачам кабельного телебачення Triolan доведеться щомісяця сплачувати 50 грн. Тоді як раніше ця плата становила 12 грн/міс.

На офіційному сайті Triolan пояснює причини такого здорожчення:

”З 01 січня 2017 року, медіагрупи, яким належать права на окремі телевізійні канали, отримали право вимагати з операторів кабельного телебачення плату за мовлення каналів в їх мережах. Наразі, вже з 1 січня 2018 року, медіагрупи піднімають тарифи на мовлення каналів у мережах операторів, тож збільшення тарифу для кінцевих користувачів є закономірним наслідком такого рішення медіагруп’’.

Полтавка Наталія користується телебаченням Triolan. Отримала від провайдера смс-повідомлення:

Читайте також  Пошта Gmail переходить на новий дизайн

”Шановний абонент! З 1 січня 2018 року за телебачення будете платити по 50 грн за місяць, також отримаєте 12 каналів – отаку інформацію прочитала у телефоні. Спочатку платила 15 грн, тепер 50 грн і я думаю це ще не кінець”, – говорить полтавка.

Починаючи з 1 січня 2018 року, абонентам Triolan стануть доступними 12 нових телеканалів, серед яких є популярні спортивні, дитячi та розважальні канали – Футбол 1, Футбол 2,  NIKI Kids, NIKI Junior, Перший Автомобільний, Єврокіно, Наука, Фауна, Епоха, Терра, Трофей, Дача, йдеться на сайті провайдера.

Читайте також  Более 20 млн пользователей Google Chrome стали жертвами мошенников

Група «Тріолан» надає телекомунікаційні послуги (кабельне телебачення, широкосмуговий доступ в Інтернет, IP-телефонія), надає в користування системи відеоспостереження («Triolan дозор») і системи управління доступом в під’їзди багатоквартирних будинків («Triolan Сім-Сім»). Станом на кінець 2010 року «Тріолан» був другим за величиною оператором кабельного телебачення в Україні (понад 200 тисяч абонентів). Крім того, за підсумками другого кварталу 2011 року «Тріолан» обслуговував 180 000 абонентів широкосмугового доступу в Інтернет (четверте місце на ринку). За підсумками першого півріччя 2013 року «Тріолан» обслуговував близько 213 000 абонентів широкосмугового доступу в Інтернет (четверте місце на ринку), йдеться у повідомленні ”Вікіпедії”.

джерело

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут