Китайська корпорація Xiaomi оприлюднила фінансовий звіт, підготовлений за підсумками 2 кварталу 2020 року. Виявилося, що компанія досягла успіху, незважаючи на економічну кризу, що пролунала на тлі пандемії COVID-19, в усіх напрямках.
Дохід Xiaomi Corporation в звітному періоді досяг 7,7 мільярда доларів і це при тому, що економічні експерти прогнозували 7,4 мільярда. У 2019 у другому кварталі компанія заробила 7,5 мільярда.
При цьому чистий прибуток склав 0,5 мільярда. У річному численні даний показник знизився на 7,2%. Як показав документ, пандемія коронавируса в цілому справила згубний вплив на ринок смартфонів. У Xiaomi виручка в звітному кварталі склала 4,5 мільярда доларів, а це на 1,2% менше, ніж було роком раніше.
В цілому китайському виробникові вдалося продати понад 28,3 мільйонів одиниць. Виграти компанія змогла за рахунок підвищеної уваги споживача до смартфонів середнього і високого рівня.
У свою чергу вражають і інші показники. Наприклад, виручка Xiaomi Group досягла 856 мільйонів доларів. Зростання склало в порівнянні з аналогічним періодом минулого року 29%. В цілому вартість інтернет-послуг продовжувала зростати, але це не завадило збільшення кількості користувачів MIUI в червні до 343,5 мільйонів.
Даний показник виявився на 23% більше. Доходи від рекламного бізнесу виросли і досягли 450 мільйонів доларів, а виручка від продажу ігрового контенту збільшилася майже на 55%. Крім цього доходи Xiaomi підвищилися від додаткових послуг та Інтернет речей.
Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…
Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…
Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…
Надійний інсайдер під ніком OnLeaks опублікував серію деталізованих зображень ще не анонсованого смартфона. Крім того,…
Коли вийшла iOS 18, Apple додала дуже цікаву фішку. Тепер iPhone автоматично перезавантажується кожні три…
Щороку ми завантажуємо мільярди додатків на смартфони — щоб швидко спілкуватися, займатися банкінгом, редагувати фото…