Приблизний час читання: 3 хв

iPhone 2030 буде в мільярд разів швидший першого iPhone

До 2025 року Apple буде коштувати 2,5 трильйона доларів

0

Колишній глава Apple Джон Скаллі (John Sculley) зробив кілька прогнозів щодо майбутнього iPhone і самої компанії. І те, і інше – виключно в світлих тонах.

Що стосується iPhone, то колишній топ-менеджер впевнений в майбутньому смартфона Apple – він проіснує ще з десяток років. А виходячи з поточних рівнів щорічного підвищення продуктивності iPhone 2030 буде в мільярд разів потужніший iPhone першого покоління – того, який представляв ще Стів Джобс.

Що стосується самої компанії, то її ринкова капіталізація, за словами Скаллі, в поточному році досягне відмітки в 2 трильйони доларів. До 2025 року Apple буде коштувати ще більше – 2,5 трильйона. Досягати нових фінансових успіхів компанія буде різними шляхами: і за рахунок впровадження програми Apple One, і за рахунок переведення MacBook на власні процесори, і, звичайно ж, за рахунок нових iPhone, які в цьому році повинні обзавестися екранами OLED і модемами 5G.  

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут