У найближчі роки Amazon буде працювати над проектом Kuiper, в рамках якого вона збирається вивести на орбіту планети понад три тисячі новітніх передових супутників. Федеральна комісія із зв’язку США (FCC) вже видала дозвіл на доступ до даної технології, завдяки чому відома на весь світ корпорація може приступити до активної роботи над своїм проектом. Уже зараз відомо, що в її рамках компанія збирається сумарно запустити на орбіту планети 3236 супутників, які нададуть населенню Землі, в тому числі жителям України, Росії і СНГ, доступ до космічного мобільного інтернету, причому до широкосмугового, тобто такого, максимальна швидкість передачі даних в якому виявиться не менше 100 Мбіт / с.
Компанія Amazon, за її словами, має намір реалізувати проект Kuiper для різних сфер. Його зможуть використовувати прості користувачі, урядові структури, а також, крім того, різні підприємства, роблячи це заради свого розвитку. Реалізація даного проекту, за офіційними даними, пройде в п’ять етапів. На першому з таких планується запустити 578 супутників, після чого доступ до глобальної мережі вже буде по всій земній кулі, але перший час на низькій швидкості. Потім, у міру виведення нових супутників на орбіту і задіяння нових стандартів зв’язку, швидкість передачі даних буде поступово підвищуватися, стаючи все більше і більше з кожним етапом. На реалізацію цього проекту буде витрачено величезна сума грошей.
Як запевняє сама корпорація Amazon, вона збирається в найближчі роки викласти в даний проект більш ніж $ 10 млрд доларів, і при необхідності цей ліміт можуть збільшити. На думку компанії, якщо вона зуміє надати на поверхні всієї Землі доступ до своїх фірмових сервісів і технологій, їй гарантовано абсолютно точно вдасться стати ще більш відомою і впливовою, ніж будь-коли раніше до цього самого моменту. Залишається вірити і сподіватися на те, що проект Kuiper насправді реалізують, адже в такому випадку у людей зі всієї земної кулі з’явиться доступ до глобальної мережі, завдяки якому вони зможуть таким повною мірою користуватися для вирішення різних найрізноманітніших завдань, в тому числі для відвідування веб-сайтів, роботи з електронною поштою і прослуховування музики.