Loapi вірус майнить криптовалюту і знищує смартфон

Фахівцями «Лабораторії Касперського» неодноразово попереджалося про новий і дуже небезпечний вірус Loapi для мобільних пристроїв. Шкідливою програмою буквально знищується смартфон, при спробі майнити криптовалюту.

Фахівці відзначають особливу складність і можливості даного трояна, що полягають у виконанні відразу не одного різноспрямованого завдання. З його допомогою зловмисники сканують веб — сторінки користувачів, з акцентом на платні підписки. Також вони отримують доступ до SMS-функцій апарату, відповідно отримуючи доступ до листування абонента. Програмою паразитом так само використовуються всі функції підключення до інтернету, виражені переповненням встановлених додатків рекламою.

Найбільша небезпека вірусу Loapi — це здатність примусової активації в смартфонах видобутку криптовалюти Monero, повідомляє «Лабораторія Касперського». Навіть для не пристосованого до даних дій апарату, в результаті запуску всіх процесів відбувається значний перегрів ґаджета. Процесор швидко поглинає обчислювальну енергію, що призводить до реального виходу з ладу та пошкодження акумулятора.

джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я