Приблизний час читання: 6 хв

GTA 6 розчарувала геймерів зі всього світу

0

Дана гра повинна виявитися ще більш масштабною, ніж Red Dead Redemption 2, яка вийшла яка восени 2018 року для консолей, а через рік у версії для персональних комп’ютерів на базі платформи PC. Навіть не дивлячись на те, що самі розробники поки що ще не робили абсолютно ніяких заяв про такий новий проект, як GTA 6, від ряду джерел все ж відомі деякі подробиці, якими порадує нова частина з легендарної серії. Так, зокрема, всі геймери можуть розраховувати на величезний відкритий ігровий світ, який буде в п’ять разів більше, ніж в доступній зараз на ринку GTA V. Саме тому, поза будь-якими сумнівами, гравці залишаться їй задоволені, адже головною перевагою всіх ігор такого роду є саме відкритий ігровий світ, і чим він більший, тим більше є чим зайнятися в його рамках.

Дії відеоігри розгорнуться в 1980 – 1990 роки, а головний герой буде представляти із себе починаючого злочинця, який бажає отримати гроші, славу, владу і повагу в кримінальному світі. Дії відеоігри, як запевняють різні джерела, розгорнуться в трьох великих містах, тоді як всього міст виявиться шість, але три з таких будуть не дуже великими. Крім двох уже знайомих міст, якими є Ліберті-Сіті і Вайс-Сіті, гравець зможе побувати в цифровій версії Ріо-де-Жанейро, причому всі вони будуть об’єднані між собою одним ігровим світом, а переміщатися по такому стане можливим з використанням більш ніж 640 видів транспорту, в тому числі на кораблях, літаках, вертольотах, поїздах, підводних човнах, автомобілях, велосипедах, мотоциклах і інших видах транспорту.

Втім, якщо ще недавно повідомлялося про те, що Grand Theft Auto 6 виявиться випущена вже в кінці 2020 року, то тепер, на жаль, на цей рахунок є інші дані. Так, зокрема, реліз цієї гри станеться не раніше ніж у другій половині 2022 року, тому що робота над нею почалася зовсім недавно, тобто, простіше кажучи, ігрова студія Rockstar Games почала працювати над GTA 6 лише зовсім недавно, тому зараз процес створення гри не дійшов ще навіть до середини. Проте, і це ще не все розчарування. Справа в тому, що нова гра вийде виключно для консолей наступного покоління, тому всі власники доступних зараз у продажу не зможуть в неї пограти, також як і користувачі комп’ютерів. Є надійна тільки на те, що через один-два роки після релізу на нових консолях, цю гру випустять і для комп’ютерів PC.

Читайте iTechua.com у «Google Новини»


Знайшли орфографічну помилку в тексті? Виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter.
Головний редактор iTechua.com. Дякую, що читаєте нас. Є питання, пропозиція або щось цікаве? Пишіть на skarbykdj@gmail.com

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут