Xiaomi і Jingdong допомагають боротися з епідемією в Китаї

0

Після того, як китайське місто Ухань увійшло в стан карантину, Різні технічні компанії заявили про свої наміри допомогти жителям і медичним працівникам, які борються з поширенням вірусу в місті.

Спочатку JD.com і Douyin (китайська версія TikTok) прийшли на допомогу, після чого компанія Xiaomi також повідомила про те, що вона відправила в Ухань захисні маски N95, медичні маски і термометри. Це обладнання прибуде сьогодні в штаб-квартиру міста Ухань з профілактики та боротьби з епідеміями. Компанія додала, що вона стежить за станом епідемії і буде продовжувати виділяти запаси, щоб допомогти місту.

Повідомляється, що коронавірус, що викликає особливий випадок смертельної пневмонії, бере початок саме в цьому місті. Вчора місто було заблоковано, на найближчий час основні рейси і міжміські транспортні системи були припинені. Ухань є сьомим за чисельністю населення містом в Китаї з населенням понад 11 мільйонів чоловік. Більшості жителів не дозволяється залишати місто до тих пір, поки не закінчиться епідемія.

Читайте також  Використовуючи Windows 10, часто можна не думати про окремий антивірус

Раніше компанія JD.com (Jingdong), одна з найбільших онлайн-магазинів у Китаї, оголосила, що вона передасть в Ухань 1 мільйон медичних масок і 60 000 предметів медичного призначення партіями.

Підписуйся на наш «Telegram» і «Facebook» , щоб читати без реклами!

Загрузка...

ПРОКОМЕНТУЙ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут